МЕКАЛУМ ВОЛИ ДА ИГРА ПРОТИВ КИНГСА: Организатор игре Пеликанса редовно пребацује границу против вечерашњег ривала

В.М.

19. 04. 2024. у 12:05

ЈОШ један играч за којег смо се определили је Си Џеј Мекалум чији Пеликанси играју са Кингсима у мечу који одлучује ко ће последњи ући у плеј-оф на Западу и састати се са Оклахомом у првој рунди (3.30).

МЕКАЛУМ ВОЛИ ДА ИГРА ПРОТИВ КИНГСА: Организатор игре Пеликанса редовно пребацује границу против вечерашњег ривала

Фото Profimedia

На последњем дуелу Лејкерса и Пеликанса, Зајон Вилијамсон је доживео повреду и због ње ће пропустити вечерашњи меч, што значи да ће поентерска одговорност против Кинса спасти на Мекалума и Инграма.

Пошто је Инграм тек изашао из повреде, очекује се да Мекалум мало више ''повуче'' екипу, а посебно зато што игра веома добро против Сакрамента ове сезоне.

На последња два меча између вечерашњих ривала убацивао је по 30 поена и био најефикаснији у редовима Пеликанса.

Ко победи на вечерашњем дуелу заузеће последње место на Западу које води у плеј-оф, тако да очекујемо да главни играчи дају све од себе, верујемо да ће Мекалум узети велики број шутева и требало би без већих проблема да пребаци задату границу.

НАШ ТИП: Си Џеј Мекалум +24,5 (квота 1,90)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШВАЈНШТАЈГЕРОВА ТВ КОЛЕГИНИЦА ОБЈАВИЛА: ОЧЕКУЈЕМ ДЕТЕ! Цела Немачка прича о разводу Ане Ивановић и - овоме

ШВАЈНШТАЈГЕРОВА ТВ КОЛЕГИНИЦА ОБЈАВИЛА: ОЧЕКУЈЕМ ДЕТЕ! Цела Немачка прича о разводу Ане Ивановић и - овоме

"Ана Ивановић и Бастијан Швајнштајгер се раздводе". Тако су јављали многи медији, након почетне информације у немачком Билду како славни спортски пар више не живи заједно. Али, немачки медији сада пажњу скрећу ка - "Швајнијевој" трудној ТВ колегиници, Естер Седлачек...

17. 04. 2025. у 19:20

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: ЧУВАЈУ ГА МОЋНИ СРБИ! Издао Русију, одабрао Албанију, па доживео ово од чувеног Руса коме нико ништа не може

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: "ЧУВАЈУ ГА МОЋНИ СРБИ!" Издао Русију, одабрао Албанију, па доживео ово од чувеног Руса коме "нико ништа не може"

Сваки човек је рођен слободан и једнак у достојанству и правима. Тим речима почиње Универзална декларација о људским правима, али... када особа за том слободом посегне, може да рачуна да се то некоме неће свидети. Шта ће потом бити, зависи од обе стране. Пред вама је прича управо о оном тренутку "некоме се то није свидело", али и реакцијама које су уследиле.

17. 04. 2025. у 15:48

ШТА ЋЕ САД ТУ ДОНАЛД ТРАМП?! Ана Ивановић се разводи од Бастијана Швајнштајгера, а народ прича само о речима председника Америке о Ани!

ШТА ЋЕ САД ТУ ДОНАЛД ТРАМП?! Ана Ивановић се разводи од Бастијана Швајнштајгера, а народ прича само о речима председника Америке о Ани!

КРОЗ тежак период пролази прослављена српска тенисерка Ана Ивановић због наводног развода са Бастијаном Швајнштајгером, а у свему томе испливала је једна занимљива фотографија некада прве тенисерке света и ни мање ни више него председника Америке Доналда Трампа.

17. 04. 2025. у 12:59 >> 13:00

Коментари (0)

ШВАЈНШТАЈГЕРОВА ТВ КОЛЕГИНИЦА ОБЈАВИЛА: ОЧЕКУЈЕМ ДЕТЕ! Цела Немачка прича о разводу Ане Ивановић и - овоме