"БАВАРЦИ" СУ ОДМОРНИЈИ: Алба је водила велику битку у полуфиналу!
ОКРШАЈ Бајерна и Албе гледаћемо у финалу немачког првенства.

ФОТО: Евролига
"Баварци" нису имали сјајну сезону на евросцени, али су у домаћем шампионату оправдали улогу фаворита.
У регуларном делу су остварили 26 победа и 6 пораза, заузели прву позицију и тако обезбедили предност домаћег терена до краја плеј-офа.
У четвртфиналу су елиминисали Лудвигсбург максималним резултатом, да би нешто касније једнако немилосрдни били и према Вирцбургу.
Са друге стране, изабраници Пабла Ласа су водили велику битку против Кемница. Дружина из Берлина је пласман у финале обезбедила тек након мајсторице.
Бајерн је трентно одморнији и то би могло бити од круцијалног значаја у овој серији.
Верујемо да ће повести са 1-0.
НАШ ТИП: Бајерн Минхен - Алба х1 -4,5 (квота 1,53)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

СЛОВЕНЦИ У СЈАЈНОЈ ФОРМИ ДОЧЕКУЈУ ЕУРО: ''Змајчеки'' су без пораза у 2024. години!
08. 06. 2024. у 07:30

ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
03. 10. 2025. у 19:45

ХРВАТИ У ШОКУ ЗБОГ СРПСКОГ ТВ КОМЕНТАТОРА: Нису могли да верују шта слушају док Динамо Загреб игра у Србији (ВИДЕО)
Најновије вести из Хрватске прилично су занимљиве свима којима је Србија у срцу.
03. 10. 2025. у 17:05

СТРЕЉАЈУ АМЕРИЧКОГ КОШАРКАША?! Ухапшен јер је имао "бомбоне" због којих му одмах следи смртна казна? Овако се брани да би остао жив!
Најновије вести из света кошарке су све само не класичне кошаркашке.
03. 10. 2025. у 15:57
Коментари (0)