КВАЛИФИКАНТ ЈЕ МОТИВИСАН: Аустралијанац још увек није изгубио сет!
ДЕ Минор и Пуј ће се састати у 1/16 финала Вимблдона.

Foto: Profimedia
Од Француза се није пуно очекивало на овом турниру, али он је у досадашњем делу такмичења приказао сјајан тенис.
Најпре је остварио три победе у квалификацијама, био је бољи од Пинингтона Џонса, Јиржија Веселог и Лука Ван Аша.
Први дан на турниру је отворио победом над Ласлом ЂереоМ, да би два дана касније елиминисао и Танасија Кокинакиса.
Пуј одавно не приказује најбоље паритије, али је у Лондону очигледно мотивисан.
Са друге стране, Аустралијанац у досадашњем делу турнира није изгубио сет, а савладао је Џејмса Дакворта и Хаумеа Мунара.
Верујемо да ће Де Минор бити успешнији.
НАШ ТИП: 3:0 (квота 1,62)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Изузимајући ту један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, али данас - и Албанце у Македонији.
21. 08. 2025. у 12:40

ЖИВОТ ИДЕ ДАЉЕ! Аријана Михајловић пронашла партнера три године након Синишине смрти и донела важну одлуку
СУПРУГА Синише Михајловића одлучила је да направи драстичну промену у животу.
21. 08. 2025. у 09:06

КО ЈЕ МИСТЕРИОЗНИ МУШКАРАЦ? Због њега Ана Ивановић блиста после брачног бродолома
КРУПНЕ промене су се десиле у животу Ане Ивановић. Развод од Бастијана Швајнштајгера је Српкињи и те како тешко пао, али у последње време некада најбоља тенисерка света се взнатно тргла.
21. 08. 2025. у 11:39
Коментари (0)