БОРБА ЗА ДРУГО КОЛО: Италијан је прошле године славио на истој овој подлози!

М.М.

15. 07. 2024. у 13:33

ОБРАЧУН Мартинеза и Арналдија ћемо пратити у првом колу Хамбурга.

Ови ривали су се једини пут састали прошле године на истој овој подлози и тада смо гледали два интересантна сета.

Меч је трајао два сата и 25 минута игре, играло се у високом ритму, а коначан резултат гласио је 2:0 (7:6, 7:5) у корист Италијана.

Арналди се у првом колу Вимблдона састао са Франсисом Тијафоом, али је поражен након одлучујућег сета.

Са друге стране, Шпанац је претрпео четири пораза у низу, а последњи је био управо у Лондону од стране Томија Пола.

Обојица воле да играју на спорој подлози и верујемо да нас очекује још један маратон.

Наша процена је да ће граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +21,5 (квота 1,78)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

ПИКСИ ИЗВЕО ТОТАЛНИ РЕМОНТ! Србија без чак осморице играча са ЕУРО 2024 креће у нови поход, а први ривал је шампион Европе

ПИКСИ ИЗВЕО ТОТАЛНИ "РЕМОНТ"! Србија без чак осморице играча са ЕУРО 2024 креће у нови поход, а први ривал је шампион Европе

Селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић објавио је шири списак играча на које рачуна за прве две утакмице у „А” дивизији Лиге нација против Шпаније и Данске.

19. 08. 2024. у 16:35