НОЛЕ ЈЕ ПОЧИСТИО НАЈВЕЋЕГ РИВАЛА И НАСТАВЉА ДАЉЕ: Србин ће данас имати лак посао!

М.М.

31. 07. 2024. у 07:57

НОВАК Ђоковић ће у трећем колу Олимпијских игара за противника имати Доминика Кепфера.

Ноле је карту до трећег кола Олимпијског турнира морао да обезбеди преко највећег ривала, односно Рафаела Надала.

Састали су се јубиларни 60. пут, а наш тенисер је остварио рутинску победу резултатом 2:0 (6:1, 6:4).

Србин је на старту меча био немилосрдан, први сет је трајао 39 минута, а противнику је дозволио тек један гем. Могао је најтрофејнији играч свих времена брзо да заврши посао, али је у другом сету закомпликовао ситуацију, након вођства од 4:0 допустио је Рафи да стигне до изједначења, међутим, у наредна два гема је био сигуран.

Новак је пре свега био чвршћи са основне линије, лоптицу је ударао снажно и у пењању, а "бик са Мајорке" није успео да издржи тај ритам.

Српски тенисер је у Град светлости стигао максимално фокусиран, одлучио је да не борави у олимпијском селу и да не наступа у дубл конкуренцији.

Дошао је по злато, али пут до најсјајнијег одличја ће бити трновит. Већ у четвртфиналу би могао да га чека Стефанос Циципас, а затим и Александар Зверев, односно Карлос Алкараз.

Боље се осећа него на Вимблдону и то је сада најважније. У финалу најпрестижнијег гренд слема није пружио добар отпор Карлитосу, али свима је јасно да је био ровит и неспреман за тај ниво тениса.

Шљака је подлога која му у овој фази каријере најмање одговара, али свестан је и сам да је ово последња шанса да узме оно што му припада.

Отказао је турнир у Канади јер ће највероватније након Париза играти тек на Отвореном првенству Америке.

Ноле ће покушати да завршио посао што је пре могуће како би сачувао енергију за наставак турнира.

Верујемо да ће у данашњем дуелу граница гемова бити пребачена.

НАШ ТИП: +18,5 (квота 2,06)

Ovu i sve druge analize mečeva i najnovije vesti vezane za sport i klađenje možete pročitati i na našoj novoj aplikaciji za Android iOS

САТАНИСТИЧКИ СМЕЋАРИ! Немања Мајдов после елиминације са Олимпијских игара осуо дрвље и камење на судије: Нећу да вам се клањам!

"САТАНИСТИЧКИ СМЕЋАРИ!" Немања Мајдов после елиминације са Олимпијских игара осуо дрвље и камење на судије: Нећу да вам се клањам!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов није успео да се пласира у четвртфинале Олимпијских игара у Паризу у категорији до 90 килограма јер су га судије на самом почетку меча дисквалификовале, после чега је из њега покуљала велика љутња на оно што је доживео, али и на стање у овом спорту.

31. 07. 2024. у 20:09

Е, ТУ СМО МАЛО ЗАКАЗАЛИ! Светислав Пешић ово замера орловима после олимпијске победе од 41 разлике, а причао и о специјалцима

"Е, ТУ СМО МАЛО ЗАКАЗАЛИ!" Светислав Пешић ово замера "орловима" после олимпијске победе од 41 разлике, а причао и о "специјалцима"

Кошаркашка репрезентација Србије остварила је прву победу на Олимпијским играма "Париз 2024", а селектор "орлова" Светислав Пешић на занимљив начин прокоментарисао је и ту утакмицу.

31. 07. 2024. у 19:43