РУС НЕ ЖЕЛИ ДА ПРОПУСТИ ТОРИНО: Американац је играо добро у досадашњем делу турнира!

М.М.

25. 10. 2024. у 08:15

АНДРЕЈ Рубљов и Бен Шелтон ће се састати у четвртфиналу Базела.

РУС НЕ ЖЕЛИ ДА ПРОПУСТИ ТОРИНО: Американац је играо добро у досадашњем делу турнира!

Фото: EPA-EFE/Juanjo Martin

Борба за Завршни мастерс у Торину траје, а остала су још само четири места. Московљанин се тренутно налази на осмој позицији и свим силама покушава да је сачува.

Турнир у Швајцарској је добро почео, на самом старту је елиминисао Нуна Боржеса, а затим и Алехандра Табила.

За Рубљова не можемо рећи да у последње време блиста на терену, али не сумњамо да ће ускоро бити онај прави.

Са друге стране мреже стајаће тенисер који је био бољи од Томаса Ечеверија и Стена Вавринке.

Американац поседује снажан сервис, међутим, у игри са основне линије против данашњег противника неће бити у предности.

Верујемо да ће Андреј остварити још један тријумф.

НАШ ТИП: Рубљов - Шелтон 1 (квота 1,68)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол

РУСИЈА У ШОКУ: Откривено где су се спремали терористи који су убили 145 људи у тржном центру Крокус сити хол

Терористички напад у Москви, током ког је пре годину дана у тржном центру "Крокус сити хол" убијено 145 људи, могао је да буде избегнут да се повело више рачуна о омиљеном месту окупљања терориста који су тај ужасан злочин извршили.

13. 03. 2025. у 17:44

УБИЈЕН ТИМУР АМИРОВ: Тренер погинуо у Украјини пола године након што му је тамо рођени брат изгубио живот

УБИЈЕН ТИМУР АМИРОВ: Тренер погинуо у Украјини пола године након што му је тамо рођени брат изгубио живот

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.

13. 03. 2025. у 17:43

Коментари (0)

БОРИЛА САМ СЕ СА ПРИТИСКОМ: Рускиња открила шта је размишљала током меча, а онда поменула и Роџера Федерера