КРАЉЕВСКИ КЛУБ ЈЕ ПОЧЕО ДА СЕ ПЕЊЕ КА ВРХУ: Мадриђани су коначно изашли из кризе
РЕАЛ Мадрид ће у оквиру 19. кола Евролиге угостити Бајерн Минхен.

Foto: Tanjug
"Баварци" су у досадашњем делу сезоне приказали сјајну игру, остварили су 11 победа, али питање је да ли ће успети да одрже тај ритам.
Карсен Едвардс је тај који носи екипу, Американац је у животној форми и можемо рећи да резултати Бајерна зависе искључиво од његовог расположења.
У прошлом колу поражени су на свом терену од Панатинаикоса, а крајњи резултат гласио је 69:80.
Са друге стране, Мадриђани су везали три победе на евросцени и почели су да се пењу ка горњем делу табеле.
Краљевски клуб поседује суви квалитет и нереално је очекивати да не заврше у плеј-офу.
Верујемо да ће домаћин остварити тријумф.
НАШ ТИП: Х1 -3,5 (квота 1,53)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне
Новак Ђоковић једонео одлуку која ће многе разочарати.
21. 10. 2025. у 20:03 >> 21:47

НОВИ ЖИВОТ РОМАНА АБРАМОВИЧА: Ћерка му напала Путина, преживео покушај тровања, сад почиње мега-повратак у фудбал!
Рат у Украјини довео је до бројних санкција Русији и Русима, а чувени богаташ и донедавно власник фудбалског клуба Челси, Роман Абрамович, није изузет из њих. Ипак, фудбалу се враћа на велика врата, ако је веровати најновијим вестима.
21. 10. 2025. у 20:18

РУСИЈА ТУГУЈЕ: Погинули Захар Морозов и Виталиј Чазов (ВИДЕО)
Откако је почео рат у Украјини, вести које се тичу погибије Руса углавном се тичу оног што Руска Федерација зове "специјална војна операција", али трагедије се дешавају и ван ратом захваћених подручја.
21. 10. 2025. у 18:12
Коментари (0)