ТРОСТРУКИ ПРВАК ЕВРОПЕ ХВАТА ЗАЛЕТ: Пољски великан поново личи на озбиљан тим

В.М.

13. 01. 2025. у 11:45

У оквиру 20. кола пољске одбојкашке лиге Закса ће угостити Трефл Гдањск у "Азоти хали" (17.30).

ТРОСТРУКИ ПРВАК ЕВРОПЕ ХВАТА ЗАЛЕТ: Пољски великан поново личи на озбиљан тим

Foto: Profimedia

Закси је требало времена да ухвати залет што је било и очекивано с обзиром на велике промене у тиму након слабе прошле сезоне, али чета Андрее Ђанија сада изгледа веома озбиљно и планира да буде међу тимовима који ће водити главну реч у плеј-офу.

На последњих пет утакмица остварили су четири победе, све са резултатом 3:0 или 3:1, тако да су освојили максималан број бодова и попели се на пето место табеле Плус лиге.

*Без депозита до добитка!
Региструј се и узми до 3000 динара бонуса добродошлице за спорт или слот + до 1500 додатних спинова!*

Оно што иде у прилог Закси је то да је одиграла два меча мање од тимова испред ње (Лублин, Пројект, Варта, Јастшембски), тако да победама на тим утакмицама може додатно закувати борбу за предности домаћег терена у плеј-офу.

Андреу Ђанија посебно радује све боља форма коректора Бартоша Курека који је редовно најбољи поентер екипе у последње време, а поред њега треба нахвалити поентерски учинак Ивана Гробелног, као и игре Дејвида Смита који је својим искуством и знањем доста допринео побољшању резултата по повратку на терен.

*Без депозита до добитка!
Региструј се и узми до 3000 динара бонуса добродошлице за спорт или слот + до 1500 додатних спинова!*

Данашњи ривал Закси биће Трефл који игра веома променљиво ове сезоне. Почетком ње био је тим који је играо неизвесне утакмице, готово сваки меч је играо у четири или пет сетова, међутим, то је сада давна прошлост за тим из Гдањска чијих је последњих пет мечева завршено у три сета.

Гости су остварили седам победа уз 12 пораза, тако да не би требало да имају проблема са опстанком, али морали би подићи број тријумфа уколико мисле да се докопају плеј-офа.

У првом делу сезоне Закса је савладала Трефл с 3:0 у сетовима, а данас очекујемо нешто већи отпор гостију и предлажемо "плус" поене.

НАШ ТИП: +146,5 (квота 1,85)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

29. 06. 2025. у 12:13

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?

Звезда португалске репрезентације и ФК Ал Наср, Кристијано Роналдо, и његова девојка Георгина Родригез већ годинама важе за један од најчувенијих парова који се, притом, упознао као у бајци. Али, може бити - да је све то била лаж...

29. 06. 2025. у 12:42

Коментари (0)

ОГЛАСИО СЕ ОТАЦ: Мина Совтић примљена у Ургентни у тешком стању - губила свест, није могла да комуницира па је то радила Аница Добра