БЛОКАДЕРКА СА ФАКУЛТЕТА ПРИЗНАЛА ДА СУ ЛАГАЛИ: Студенти неће бити на, пазите, студентској листи (ВИДЕО)

В.Н.

17. 05. 2026. у 23:33 >> 23:33

Google Dodaj Novosti kao svoj Google izvor

БЛОКАДЕРКА са факултета је са својим колегама блокадерима гостовала у "Утиску недеље" на тајкунској телевизији и признала као и они да студенти неће бити на студентској листи.

БЛОКАДЕРКА СА ФАКУЛТЕТА ПРИЗНАЛА ДА СУ ЛАГАЛИ: Студенти неће бити на, пазите, студентској листи (ВИДЕО)

printscreen/nova s

Оља Бећковић је упитала блокадерку са факултета да потврди да студенти неће бити на, обратите пажњу - студентској листи.

 - Став студената је да студенти не буду на студентској листи - рекла је блокадерка.

Невероватна одлука из "ведра неба"... или можда само маска појединаца да искористе младе и приграбе себи власт.

План од почетка? Апсолутно. Када планирате да се извините и одговарате за скоро двогодишњи терор над овим народом? Појединци су лудачки трчали за вама, та мањинска, али опет Србија. Да ли сте свесни да је неко веровао у ваше бајке?

Сада предајете наводно штафету, што је план од почетка био, онима који су стајали иза вас, подривали и гурали као топовско месо. Сад би да купе кајмак, али мало су пожурили. Већинска Србија ће и овог пута показати да је нису достојни. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ШЕШЕЉ ПРОТИВ ПОСЕТЕ МИЛАТОВИЋА БЕОГРАДУ: Увреда је за српску гарду да му приреди смотру