"КАНАРИНЦИ" СЛАВИЛИ БЕЗ ПРВЕ ЗВЕЗДЕ: "Слепи мишеви" нису дозволили мајсторицу
КОШАРКАШИ Валенсије ће у првој утакмици полуфинала АЦБ лиге угостити Тенерифе.
Фото: Profimedia
"Канаринци" су лако изашли на крај са Хувентудом, славили су са 2:0 и обезбедили пласман у полуфинале.
У другом мечу на терену нисмо видели Марселиња Уертаса, те је улогу лидера преузео Бруно Фитипалдо.
Видоретини пулени су уписали тријумф с резултатом 60:80, а Уругвајац је убацио 23 поена, пратили су га Фернандез и Шермадини са по 13.
Валенсија је елиминисала Гран Канарију такође након само две одигране утакмице.
НАШ ТИП: Валенсија - Тенерифе +171,5 (квота 1,63)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
СЕРИЈА СЕ СЕЛИ У БЕОГРАД: Партизан се са брејком вратио из Подгорице
10. 06. 2025. у 09:20
ФРАНЦУЗ ИМА ДОБРЕ ВОЛЕЈЕ: Џумхуру ће сервис представљати проблем
10. 06. 2025. у 08:00
КАКВА ДРАМА! Рукометна репрезентација Србије ипак избачена са Европског првенства!
Рукометна репрезентација Србије, нажалост, неће наставити своју чудесну причу на шампионату Европе 2026.
19. 01. 2026. у 22:06
СРБИЈА "БИРА" РИВАЛА! Сада је све познато, ево на кога ће наши ватерполисти ићи у полуфиналу ако победе Црну Гору, а на кога ако изгубе.
ВАТЕРПОЛИСТИ Грчке придружили су се Србији у полуфиналу ЕП у Београду.
19. 01. 2026. у 22:31
НИЈЕ ВИШЕ КАО ШТО ЈЕ НЕКАД БИЛО: Новак Ђоковић признао: Организатори Аустралијан опена о томе одлучују, не ја...
Добро сам се осећао данас, хајде да видимо када ће бити за пар дана, изјавио је у Мелбурну најбољи српски тенисер Новак Ђоковић на конференцији за медије после пласмана у друго коло Аустралијан опена.
19. 01. 2026. у 18:56
Коментари (0)