ФЛОРИЂАНИ СИ СЛАВИЛИ НАКОН ПРОДУЖЕТКА: Кливленд жели освету!

МАЈАМИ и Кливленд се састају у ноћи између среде и четвртка.

ФЛОРИЂАНИ СИ СЛАВИЛИ НАКОН ПРОДУЖЕТКА: Кливленд жели освету!

ФОТО: Танјуг/АП

Окршаја поментуих ривала гледали смо пре само два дана на истом овом месту и домаћин је славио након продужетка резултатом 140:138.

Гледали смо брзу и ефикасну утакмицу, велики број поседа је утицао на то да видимо велики број поена.

Норман Пауел је сас 33 поена био најефикаснији у победи свог тима, док га је пратио Вигинс са 23. Српски интернационалац Никола Јовић је имао 8 погодака и исто толико скокова.

Донован Мичел је у супротном табору сакупио 25 поена, 15 ухваћених лопти и 8 асистенција.

Верујемо да ће Кливленд данас бити успешнији.

НАШ ТИП: Мајами - Кливленд 2 (квота 2,85)

POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

УКРАЈИНА У ШОКУ: Русија објавила сјајне вести

Откако је почео рат у Украјини, а има томе више од четири године, Русија је била на удару многих санкција. Ипак, иако се "специјална војна операција", како Руска Федерација назива тај крвави сукоб, наставља - најновије вести које објављује једно руско министарство - одушевило је целу земљу, а шокирало Украјинце.

02. 06. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ЈУНСКИ ПРОГРАМ ТЕАТРА ХУМАНОСТИ У ЗНАКУ ПРОДУКЦИЈЕ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART: Нове представе, књижевно вече Матије Бећковића...