НЕЋЕ МОЋИ: Само код нас правдају "Олују", а оптужују за Сребреницу
08. 08. 2021. у 11:30
КОЛИКО сте пута чули, а можда и изговорили, "овога има само код нас"? Најчешће такве "оптужбе" нису тачне, јер неугодности које људи овде доживљавају често има и другде, чак и на "цивилизованом" Западу.
Повезане вести
НЕЋЕ МОЋИ: Балкански шпијуни
СТВАРНО није у реду да неко из Србије иде у Француску или Немачку у име зле руске обавештајне службе да тамо "инцидентима подстиче мржњу и друштвене тензије" када то може да ради у својој земљи у име добрих обавештајних служби других држава.
29. 03. 2026. у 08:13
НЕЋЕ МОЋИ: Од елите до маргине у једној колумни
Да ли је "побуна" која у Србији траје већ више од годину дана устанак привилегованих или најсиромашнијих?
22. 03. 2026. у 12:52
Најновије из рубрике
"ИСТИНА ЈЕ, СВЕ СЕ ВИДИ НА ВИДОВДАН!" Брнабић растурила блокадере: Продавали мржњу, поделе и мачку у џаку више од 18 месеци
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић прокоментарисала је пропали блокадерски скуп у Краљеву.
28. 06. 2026. у 18:15
ЕВО ШТА РАДИ ШАЧИЦА ЗГУБИДАНА: Стали испред аутобуса и народу који је дошао да подржи председника нису дали да прође!
Одавно је јасно свима да блокадери немају никакав политички програм већ им је циљ да блокирају развој Србије
28. 06. 2026. у 17:08
МОЋНЕ СЛИКЕ НАЈВЕЋЕ СРПСКЕ ЗАСТАВЕ: Уједињена Србија подржала Вучића
НА величанственом скупу "Србија једна породица" који је у суботу 27. јуна одржан у Београду испред Народне скупштине појавила се и најдужа српска застава.
28. 06. 2026. у 16:54
АУ, ПРСЛИ КАО ОБЛАНДА: Камера Н1 забележила "невероватних" 13 блокадера на скупу у Краљеву (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРСКА Н1 забележила је свега 13 окупљених блокадера на скупу у Краљеву.
28. 06. 2026. у 15:54
"СРБИЈА ЋЕ ВАСКРСНУТИ ЗА ВЕЧНОСТ!" Снажне речи владике Херувима на Видовдан у Вуковару
ЕПИСКОП осечкопољски и барањски г. Херувим у својој беседи у Цркви Свете Петке у Вуковару, поводом Видовдана, истакао је да је наш народ омеђен трима великим заветима.
28. 06. 2026. у 15:50
Jela
08.08.2021. 11:56
Bravo!
Vasa
08.08.2021. 11:59
Свака је реч на месту. Ауто-шовиниста у Србији ће увек бити, а то је модерно у складу са европским нео-либерлним тенденцијама. Једна је разлика, та што Европа није у Српској кожи. Ми се боримо за опстанак, а Европа за доминацију. Да би Срби сачували своју државу и слободу треба да буду сложни у државотоворној идеји. Ауто-шовинисти ће увек имати свој простор у медијима, али остатак Срба треба да их игнорише на сваком кораку, у јавном и приватном животу, јер Српство мора опстати!
Nenad
08.08.2021. 12:19
Zato sve ove opozicione stranke imaju manje procenata podrske nego sto ih brojcano ima. To govori da zive u nekom paralelnom svetu nesvesni sta narod misli.
Moma
08.08.2021. 12:21
Браво!
cudjenja bez
08.08.2021. 12:34
Ne vidim nista sporno u njihovom ponasanju. oni lepo brane svoje stavove. gledaju svoje ciljeve. mi imamo dezurne samopljuvace koji su razocarani nasom losom politikom. neki su i placeni da to rade. toga je uvek bilo pobeđuju bolje motivisani i istrajni.
Komsija
08.08.2021. 12:55
Hvala za komentar i istrajnost. To zaista ima samo u Srbiji, da se izdajnicki sljam naziva "opozicija" ili jos neznije "drugosrbijanci". Za njih je nesrecni Milosevic nacista, ali je logor smrti Jasenovac "naselje" . Citajuci Safetu Bisevac u Danasu, covek moze samo da oseti gadjenje i zapita se da li taj listi izlazi u Beogradu ili Zagrebu, i to u vreme NDH.
Mladjan
08.08.2021. 13:58
Bravo...
Zoran
08.08.2021. 15:28
Svaka ti je na mestu.
Bilja
08.08.2021. 15:39
100%!!!U metu!!!
MiR
08.08.2021. 15:43
Svaka cast za tekst!