Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У АТЛАНТИ: Лавови Атласа су други у групи, "Гренадини" се часно опростили од Светског првенства
25. 06. 2026. у 02:04 >> 02:12
ШВАЈЦАРСКА ПРВА У ГРУПИ Б: "Сајџије" издржале налет домаћина СП и освојиле групу Б, али обе екипе иду даље
24. 06. 2026. у 22:59 >> 23:18
Sale
12.08.2020. 11:22
E pa tako je to kad hoćeš, da prostite, dupetom u dva čamca. Do kraja okvasiš gaće. Valjda će ovo da ga probudi pa da prestane sa flirtom prema zapadu. Istu grešku napravio i Januković pa zamal da ga glave košta da ga isti Ruski specijalci nisu spasli u poslednjem trenutku.
Kum
13.08.2020. 00:48
@Sale - Slabo se vi razumete u tamosnje odnose. Okratanje prema zapadu je bio gest nakon vrlo ruznog poteza Rusije koja je svom najblizem savezniku povisila cenu gasa i nafte do nivoa svetskog trzista. Ne znaju sta ce sa naftom i gasom a nisu u stanju da pomognu svog dosta siromasnijeg savenika. Zato bi licno i voleo da tamo dodju na vlast prozapadni ljudi pa tek bi onda videli kako bi ih skupo kostala njihova skrtost. Rusi ne vole mnogo da daju ali vole da trpaju u svoje dzepove lopatom.
Sale
13.08.2020. 07:10
@Kum - Jeste kume, tako je, u pravu ste, slabo se razumem. Verovatno jer mi žena odatle pa pričamo sa ljudima tamo svaki dan. Samo mora da naš lažu, jel tako?
Komandant 1001
12.08.2020. 14:44
Jedan Narod, jedna vera, jedan Bog....ali to ne želi zapad.... videti Belorusiju kao "Rusiju".... koja gamad zapadnjačka...doće im glave njihova drskost od 1918 nadalje koje seju po svetu !
Luka
13.08.2020. 06:45
Ako im se Lukaešenko proda kao i Milo Crnu Goru,neće ga Zapad tako lako pustiti niz vodu.
Belorus
13.08.2020. 16:51
Lukasenko je izabran od svog naroda, ne razumem zasto se drugi bune i mesaju. Ako neko hoce nesto na silu u Belorusiji, mora da ide u zatvor ili da bezi iz zemlje da ne uznemirava narod. Kod nas opozicija to resava na sasvim povoljan nacin, ne izlaze na izbore da bi Aca lakse pobedio. A zasto ne izlaze? Da se nebi videlo da katastrofalno gube kao u Belorusiji.