ВУЧИЋ О КРИВОКАПИЋЕВОМ ДОЛАСКУ У БЕОГРАД: "Нисам заборавио да у Црној Гори има 29% српског становништа"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је вечерас у Ћирилици говорио о доласку Здравка Кривокапића у Београд, током сабора СПЦ.

Фото: Принтсцреен
- Одједном смо за све ми криви. Криви смо за грчке односе са Приштином, криви смо што Кривокапић долази у Београд да бира митрополита и онда кажу да Вучић спрема државни удар. Суштина је да кад се Србија извињава и када је слаба, онда је Србија добра - објаснио је Вучић - казао је председник.
Он каже да га прозивају за некакав државни удар зато што не жели да преда српски народ.
- Не желим да одустанем од борбе. Нисам заборавио да у Црној Гори има 29% српског становништа. Ја то не могу да препустим и да кажем да су то Црногорци. Ја сам једини који никога није предао Хагу - рекао је Вучић.

РУЉА ИЗВУКЛА БРИТАНЦА ИЗ СТАНИЦЕ И ЗАПАЛИЛА ГА: Полиција није реаговала из страха за сопствену безбедност
БРИТАНСКИ држављанин преминуо је од последица тешких опекотина након што га је, према наводима локалних медија, група људи извукла из полицијске станице и запалила на улици, јавља Скај њуз.
22. 04. 2025. у 12:01

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

Халид Бешлић "тежак" 13 милиона €, а живи од кирије - "увалио" се у кредит
"САДА изнајмљујем све и живим од кирије, тако је најбоље."
21. 04. 2025. у 18:56 >> 18:56
Коментари (4)