ВЕЛИКА ЧАСТ ЗА МЕНЕ: Фишер се захвалио за место почасног грађанина и уручио донацију за обданишта и школство
ГОСПОДИН Фишер се захвалио на проглашењу за почасног грађанина Јагодине и нагласио да је то велика част за њега.
Foto: Printskrin
Власник групације Фишер Клаус Фишер рекао је да у Србији влада инвестициона клима која је више него конкурента, да су људи одлично обучени, а да језичке баријере не постоје.
Том приликом Фишер је уручио чек председнику Вучићу од 1,8 милиона динара на улагање у образовање, деце и омладине.
- Дуго година сам ангажован у области образовања у Немачкој. Волео бих то да радим и у вашој земљи, да дам свој скромни допринос. Дозволите ми, председниче, да вам уручим чек од 1, 8 милиона динара за образовање деце.
- Господине Палма, дозволите да вам уручим чек од 1,2 милиона динара за обданишта у Вашој општини и 600 хиљада динара за ватрогасну службу.
Препоручујемо
ВУЧИЋ У ЈАГОДИНИ: Свечано отварена фабрике Fischer automotive systems (ВИДЕО)
10. 06. 2021. у 10:19 >> 11:47
ВУЧИЋ У ЈАГОДИНИ: Свечано отварена фабрике Fischer automotive systems (ВИДЕО)
10. 06. 2021. у 10:19 >> 11:47
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)