МИНИСТАР спољних послова Србије Никола Селаковић другог дана посете Варшави састао се са министром иностраних послова Пољске Збигњевом Рауом.
Повезане вести
СИМОВ ДОЧЕК: Никола Селаковић у Словенији разговаро са потомцима ускока
МИНИСТАР спољних послова Никола Селаковић посетио је недавно Србе у Словенији, у селима Маридол, Милићи, Бојанци и Пауновићи, потомке ускока који су се доселили у 16. веку и Европу бранили од Османлија.
01. 06. 2021. у 14:44
САСТАНАК ПОВОДОМ ГОДИШЊИЦЕ: Селаковић - Историјско пријатељство Србије и Мексика
МИНИСТАР спољних послова Републике Србије Никола Селаковић разговарао је данас путем видео-линка са министром иностраних послова Сједињених Држава Мексика, Марселом Ебраром Касаубоном, поводом 75. годишњице успостављања дипломатских односа двеју земаља.
31. 05. 2021. у 18:26
ЧЕЛИЧНО ПРИЈАТЕЉСТВО И ПАРТНЕРСТВО: Министар Селаковић у званичној посети Кини
МИНИСТАР спољних послова Никола Селаковић и шеф кинеске дипломатије Ванг Ји поручили су јуче, након састанака одржаних у Гуијангу, да је заједничка борба против вируса корона отворила још једно поглавље добре сарадње у свеобухватним стратешким односима и челичном пријатељству двеју земаља.
30. 05. 2021. у 11:00
ДОГОВОР СЛОВЕНИЈЕ И СРБИЈЕ: Грађани ће моћи слободно да путују - две земље ће узајамно признати зелене сертификате о вакцинацији
СЛОВЕНИЈА и Србија су се договориле о узајамном признавању сертификата о вакцинацији, тако да ће грађани две земље моћи слободно да путују у Србију и Словенију, изјавио је данас и Љубљани министар спољних послова Никола Селаковић након састанка са словеначким колегом Анжејом Логаром.
25. 05. 2021. у 19:42
Најновије из рубрике
"ЗАХВАЉУЈУЋИ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ ИЗБЕГНУТ КОЛАПС ЖЕЛЕЗНИЧКОГ САОБРАЋАЈА НА РЕЛАЦИЈИ БЕОГРАД- БАР" Стигло признање из Црне Горе
МИРОСЛАВ Брајовић захвалио се председнику Србије Александру Вучићу и Србији јер је Београд спречио да жила куцавица Црне Горе стане, због квара на железничкој мрежи.
11. 07. 2026. у 22:00
СТОТИНЕ МЛАДИХ НА ДРИНИ Завршена велика еколошка кампања Министарства заштите животне средине - Павков: Поносна сам на ово
СТОТИНЕ младих волонтера учествовале су данас у Перућцу, у општини Бајина Башта, у завршној акцији националне еколошке кампање „Природа нема алтернативу. Зато делуј и ти!“, коју је организовало Министарство заштите животне средине.
11. 07. 2026. у 21:49
ШТА СЕ КРИЈЕ ИЗА КУЋЕ ЉУДСКИХ ПРАВА? Мрежа организација, везе, милијарде и питања на која јавност тражи одговоре
Организације окупљене под истим кровом повезују заједнички пројекти, међународни донатори, личне везе њихових челних људи и медијски партнери, док се отварају питања о финансирању и утицају на друштвене процесе
11. 07. 2026. у 21:45
СПИРАЛА ЛАЖИ СРБОМРЗАЧКИХ МЕДИЈА (ВИДЕО)
Иако тајкунски медији упорно тврде да су независни и објективни, поново су показали да им је лаж јача страна.
11. 07. 2026. у 17:21
ПРОТИВ КОГА СЕ БОРИО РАТКО МЛАДИЋ? Насер Орић мирно гледао како монструм из његове јединице коље дечака Слободана који се вратио по пса
БИВШИ командант Војске Републике Српске, генерал Ратко Младић бори се за живот у Хагу, а подсећамо да је до оослобођења Сребренице, коју су за време рата контролисали муслимански терористи које је предводио Насер Орић, над Србима у селима око града спровођен масакр.
11. 07. 2026. у 15:30
Коментари (0)