ВУЛИН ОБЈАВИО: Тражићу забрану уласка за оне који су гласали за Резолуцију о Сребреници!
ОНИ који су у црногорском парламенту гласали за резолуцију о Сребреници исписали су се из Срба. Кривокапић је последњи пут разочарао Србе, после ове бруке више ништа од њега не може да нас разочара - изјавио је министар унутрашњих послова Александар Вулин.
Фото: МУП
- Председник Вучић није човек који забрањује, али тражићу од њега да се онима који су гласали за резолуцију забрани улаз у Србију, нека своје породице добро распоређене по Београду виђају у Црној Гори - поручио је министар Вулин.
Подсетимо, синоћ је у Скупштини Црне Горе изгласана Резолуција о геноциду у Сребреници која, између осталог, подразумева да парламент осуди и признаје да се у Сребреници јула 1995. године десио геноцид, да то Скупштина Црне Горе најоштрије осуђује, да се забрањује јавно негирање постојања и умањење геноцида, да се 11. јул прогласи даном сећања на жртве. Поред ове срамне одлуке, Скупштина је донела одлуку и о смени министра правде, људских и мањинских права Владимир Лепосавић.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (46)