АУТОРСКИ ТЕКСТ ЗА "НОВОСТИ": Боцан Харченко о братству по оружју Срба и Руса

Новости онлајн

21. 06. 2021. у 21:00

АМБАСАДОР Руске Федерације Александар Боцан Харченко написао је ауторски текст за "Вечерње новости", у ком је истакао важност српско руског пријатељства.

АУТОРСКИ ТЕКСТ ЗА НОВОСТИ: Боцан Харченко о братству по оружју Срба и Руса

Фото: Танјуг/Раде Прелић

Боцан Харченко је, на годишњицу напада Хитлерових армија на Совјетски Савез, подсетио на велика страдања која су преживели руски и српски народ, и истакао је да су два братска народа платила високу цену због своје слободољубивости.

Цео ауторски текст амбасадора Боцан Харченка прочитајте у сутрашњем штампаном издању "Вечерњих новости"

Фото: Новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

ПУТИН ИМА ПРЕДЛОГ ЗА КРАЈ РАТА, ПОДРЖАВА ГА И АМЕРИКА! Огласио се Лукашенко после састанка са руским председником

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је после данашњег састанка са руским лидером Владимиром Путином у Москви да ће Кремљ ускоро изаћи са „врло добрим предлогом“ за окончање рата у Украјини, који, како тврди, у великој мери подржавају и Сједињене Државе.

26. 09. 2025. у 20:19

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране

РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.

25. 09. 2025. у 16:56

Коментари (1)

РУСИЈА И СРБИЈА У НЕВЕРИЦИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ АРЕНЕ: Сви су гледали шта ова жена ради усред утакмице! (ВИДЕО)