ИЗДАТ НАЛОГ ЗА ПРИВОЂЕЊЕ ЧЕДОМИРА ЈОВАНОВИЋА: Полиција добила наређење, а ево како би политичар могао да избегне непријатност
23. 06. 2021. у 17:06
СРПСКА полиција добила је наредбу да приведе лидера Либерално демократске партије Чедомира Јовановића на саслушање заказано за 25. јун.
Повезане вести
ОГЛАСИЛО СЕ ТУЖИЛАШТВО: Након што је Чеда Јовановић демолирао локал покреће се истрага
ПОВОДОМ догађаја у вези са остећењем објекта брзе хране "Пончо" у Новом Београду, Треће основно јавно тужилаштво у Београду наложило је да се изврше све неопходне провере.
03. 06. 2021. у 13:28
ИСПЛИВАО НОВИ СНИМАК ЧЕДЕ ЈОВАНОВИЋА: Свађа се са Интервентном - "Гаси та светла бре, деца ми спавају" (ВИДЕО)
ЛИДЕР ЛДП Чедомир Јовановић синоћ је нешто пре 22 сата изазвао је инцидент у ресторану брзе хране на Новом Београду, а сада се појавио снимак где се види моменат када је након тога викао на полицајце.
03. 06. 2021. у 12:30
ОГЛАСИЛА СЕ ЖЕНА ЧЕДЕ ЈОВАНОВИЋА: Трпимо свакодневно злостављање, мој муж није насилник
ЈЕЛЕНА Јовановић, супруга лидера ЛДП Чедомира Јовановића после инцидента који је синоћ догодио испред једног ресторана брзе храна у близини њихове куће, каже да је реч о нападу хулигана на њеног мужа.
03. 06. 2021. у 11:13
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Јовановић имао више од 2 промила алкохола у крви када је разбио излог
ЛИДЕР ЛДП Чедомир Јовановић, који је синоћ око 22 сата изазвао инцидент у ресторану брзе хране на Новом Београду, имао је више од два промила алкохола у крви у тренутку дивљања.
03. 06. 2021. у 11:11
НОВИ СНИМЦИ Овако је синоћ изгледао хаос после насилног инцидента због којег је приведен Чедомир Јовановић (ВИДЕО)
ЛИДЕР ЛДП Чедомир Јовановић разбио је синоћ стакло на једном локалу на Новом Београду. Он је након инцидента одвезен у полицијску станицу.
03. 06. 2021. у 09:42
Најновије из рубрике
СТУДЕНТИ БЛОКАДЕРИ ЧЕКАЛИ ЦЕО ДАН ДА СЕ ОГЛАСЕ О СМРТИ КОЛЕГИНИЦЕ: Породицу Фирић разапињали на крст јер нису стали уз њих
Све жртве грозних трагедија су исте и за све се једнако молимо и палимо свеће у цркви. Тако размишља највећи део српског народа, који оплакује жртве три године. Ипак, не размишљају тако сви у нашој земљи. Блокадерима терористима са отетих факултета у Србији требало је цео дан да прође да би изјавили саучешће породици трагично настрадале девојке на Филозофском факултету у Београду. Пре само годину и по дана, та иста блокадерска секта је срамно разапињала мученичку породицу Фирић, која је у обрушавању надстрешнице на железничкој станици у Новом Саду изгубила Валентину (9) и Сару (5) и деку Ђорђа (53), само зато што нису стали уз њих.
27. 03. 2026. у 17:53
ТАЧНО У 10 ЧАСОВА: Вучић сутра обилази градилиште у оквиру Експо пројекта
Председник Србије Александар Вучић обићи ће сутра градилиште у оквиру Експо пројекта.
27. 03. 2026. у 17:39
ОВАКВЕ ТРАГЕДИЈЕ ВИШЕ НЕ СМЕЈУ ДА СЕ ПОНОВЕ: Ударно обраћање МУП о смрти студенткиње Филозофског факултета
МИНИСТАРСТВО унутрашњих послова (МУП) одржава конференцију за новинаре чија је главне тема страшна трагедија на Филозофском факултету када је страдала студенткиња Милице Ж. (25) скочивчи са 5. спрата.
27. 03. 2026. у 17:25
ГРБИЋ: Саучесници су и професори и декани факултета
Филип Грбић тврди да су професори и декани саучесници у политизацији универзитета и упозорава на злоупотребу студената и продубљивање друштвених подела.
27. 03. 2026. у 17:00
НИШТА ИМ НИЈЕ СВЕТО: Спрдају се са смрћу студенткиње - Освануле језиве преписке блокадера (ФОТО)
ПОКУШАЈТЕ да не умрете док силазите низ степенице...само је део језиве преписке блокадера, којима ништа није свето, па се тако и спрдају са смрћу несретне Милице Ж. на Филозофском факултету.
27. 03. 2026. у 16:47
Коментари (0)