БОЖИЋ ЕУ ДЕМОКРАТАМА: Србија није ничија колонија, нити ће икада бити
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 21:34
25. 06. 2026. у 20:20
25. 06. 2026. у 20:15
25. 06. 2026. у 17:01
eks
30.06.2021. 20:49
Neka se vrate u Crnu Goru i rešen problem . Tamo će im zaštitnikbiti Don Milo, a nama u Srbiji neće nedostajati .
Patriota
30.06.2021. 23:14
Neka idu ministre I neka povedu sa sobom mnoge iz Beograda koji rade protiv Srbije a poreklom su iz Crne Gore!
Pravdoljub
01.07.2021. 19:53
Njihov osećaj ugroženosti nije zato što im je neko pretio već zbog raznih postupaka, zmaju i one i on šta radi. Nije lepo da nas krive za svoj strah, ali kad su već otišle neka ostanu tamo gde su.