Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
МЕКСИКАНЦИ ЧЕКАЛИ И ДОЧЕКАЛИ: Очоа стао на гол и исписао историју на Светском првенству
25. 06. 2026. у 08:46
АНЋЕЛОТИ СРЕЋАН ЗБОГ НЕЈМАРА: Има страст као дечак, све је заслужио због напорног рада
25. 06. 2026. у 08:23
ИСТОРИЈА НА МУНДИЈАЛУ! Јужна Африка победила Јужну Кореју и пласирала се први пут у нокаут фазу Светског првенства
25. 06. 2026. у 05:02 >> 05:04
Smirnic
01.07.2021. 20:42
Koj gi zamrsi, taj da gi i odmrsi. Ne samo da cuvaju mir i postovanje pravila, vec da nadoknade štetu i da dekontaminiraju teren od čuda koja su pobacali.
Nikola
01.07.2021. 21:01
Na KiM nato je okupator,tu ste da bi proterali preostale Srbe i pokradete rude, mada već jeste! Ali polako,bežaćete i vi skupa sa šiptarima...
Aco
01.07.2021. 23:04
Tamo mir moze doneti samo srpska vojska i policija.
Boris
02.07.2021. 02:09
Dok su oni tamo nema mira ,da su hteli da obezbede mir mogli su , da obezbede 40 hiljada Srba u Pristini i veliki broj Srba u drugim gradovima sirom Kosmeta ali nisu hteli dozvolili su siptarima da se izivljavaju i dan danas .Mir ce zavladati posle udara MUNJE ne duze od 24 sata
RAKONI
02.07.2021. 05:19
NATO je tu nista drugo nego OKUPATOR Srpske drzave !!! Molimo ih da nas ostave na miru i da se isele sto pre !! Nasa drzava je nas problem a ne njihov !!! Stoltenberg je neprijatelj i sve ovo sto je izrekao je cisto prosipanje americke propagande !!! NATO i Bonstil da se isele sto pre jer su nepozeljni !!
Trpe
02.07.2021. 08:00
Jos jerfa laz zapadnih zvanicnika !