ПОЛИЦИЈА РЕАГОВАЛА НА АЛБАНСКУ ПРОВОКАЦИЈУ: Мусљиу позван на саслушање због скандала са српском заставом на на гробу терориста (ВИДЕО)

10. 07. 2021. у 11:30

ЗАМЕНИК градоначелника општине Бујановац Шћиприм Мусљиу саопштио је да је добио позив од Министарства унутрашњих послова Србије да се 12. јула појави у полицији у Бујановцу.

ПОЛИЦИЈА РЕАГОВАЛА НА АЛБАНСКУ ПРОВОКАЦИЈУ: Мусљиу позван на саслушање због скандала са српском заставом на на гробу терориста (ВИДЕО)

Foto: Printskrin Тwitter/@BabicaTRAVICA

Мусљиу је на Фејсбуку написао да ће се одазвати на позив.

Тврди да је позив повезан са догађајем у Кончуљу код Бујановца где је према његовим наводима на гробу припадника терористичке Ослободилачке војске Прешева, Бујановца и Медвеђе Фатмира Ибишија постављена српска застава и уклоњена албанска.

Поједини медији пренели су раније да је Мусљиу почетком маја скинуо заставу Србије и поставио албанску заставу.

Снимак о томе је објавио на Фејсбуку, али га је потом уклонио.

Ибиши је погинуо у фебруару 2000. године када је група албанских терориста прешла са КиМ и напала патролу полиције на путу Бујановац-Кончуљ. У том нападу је убијен један, а рањена три полицајца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (6)

ЕВРОПА У ШОКУ! УЕФА уводи невероватну промену у фудбал