ИКОНА ОД БОГДАНА: Шта су све Срби са КиМ поклонили Петру Петковићу

Д. З.

13. 07. 2021. у 14:44

СВОЈ 41. рођендан, али и имендан, директор Канцеларије за КиМ Петар Петковић провео је са својим народом на Космету.

ИКОНА ОД БОГДАНА: Шта су све Срби са КиМ поклонили Петру Петковићу

Архива

Он је у понедељак, на велики православни празник Петровдан, боравио у Звечану, поводом тридесет година постојања ове општине.

Ту су га дочекали поклонима. Богдан Станојевић, тринаестогодишњи дечак, Петковићу је даровао икону Исуса Христа у знак захвалности за све што чини за српски народ на КиМ.

А Мирјана Симијоновић, из Горњег Коретишта код Гњилана, уручила му је ручно везене макете манастира Драганац, Грачанице, божура, Газиместана које је извезла Виолета Јанковић, из Горњег Кусаца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (0)

ДЕЧКО ЈУ ЈЕ ЗАПРЕПАСТИО: Арина Сабаленка добила прстен од три милиона долара! (ФОТО)