МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин одговорио је данас Жељку Комшићу, који је извређао српског шефа полиције рекавши да "никада неће бити остварени снови кафе куварице Мире Марковић“
Komsic je u ratu bio snajperista, pripadnik tzv. Armije BiH, i za zasluge u ratu stekao Zlatnog ljiljana. Da li je nosio snajper da se fotografise ili da ubija. Treba ispitati koliko je djece, zena, starac ubio na Grbavici, Vogosci, Ilidzi itd.
ВЕЛИКИ број грађана окупио се вечерас и у Сомбору, Суботици, Шиду. Устао је народ да брани своје куће и просторије које блокадери месецима уназад блокирају и уништвају насиљем. Доста је народу свега што месецима трпи од блокадера и усташа.
КОЛИКИ су насилници блокадери и згубидани имамо прилике да видимо из дана у дан, а хаос који су најавили за данас полако почињу да рализују. Један од насилника у Новом Саду псовао је мајку пристојним грађанима и провоцирао их, како би изазвао инцидент.
ПРЕКО 500 грађана Руме окупило се у том граду како би исказали своју подршку председнику Вучићу и јасно рекли и одбранили своје домове од устраша и блокадера.
НОВИНАР и бивши медијски координатор Новог ДСС, Урош Пипер, на свом X налогу упозорио је јавност на могући план блокадера који би могао да угрози безбедност грађана и просторија Српске напредне странке широм Србије. Пипер је навео да сценарио који се спрема подсећа на масакр у Одеси 2014. године, када је 48 људи страдало у пожару изазваном од стране екстремиста у Украјини.
Mitrofan Fustić Morija iz Karavilja
20.07.2021. 16:35
За крст часни и слободу златну.
Mikiboy
20.07.2021. 21:00
Pa netreba se cuditi jer je Komsic prodao i svoje a ne nas.Prodane duse nisu dobre pa nema veze sa koje ce strane biti.
Baya
21.07.2021. 01:14
Istina uvek ispliva na povrsinu .
Dejan
21.07.2021. 07:06
Komsic je u ratu bio snajperista, pripadnik tzv. Armije BiH, i za zasluge u ratu stekao Zlatnog ljiljana. Da li je nosio snajper da se fotografise ili da ubija. Treba ispitati koliko je djece, zena, starac ubio na Grbavici, Vogosci, Ilidzi itd.