ВЛАДАНКА МАЛОВИЋ О СКАНДАЛОЗНОМ ТЕКСТУ КРИКА: Лепо је да се види поново одакле ветар дува и чији је Беливук био извршилац!

Биљана Ристивојевић

22. 07. 2021. у 10:01

ВЛАДАНКА Маловић реаговала је на скандалозан текст који је објавио Крик.

ВЛАДАНКА МАЛОВИЋ О СКАНДАЛОЗНОМ ТЕКСТУ КРИКА: Лепо је да се види поново одакле ветар дува и чији је Беливук био извршилац!

Фото: Архива

- Када добијеш цедуљицу од стварних заштитника кога да представиш као сарадника, а кога као противника, па га трапаво изведеш, прилично је жалосно.

Али, лепо је да се види поново одакле ветар дува и чији је Беливук био извршилац.
П.C. Ови што су планирали да постану господари Србије још једном су показали да су много бахати и болесни, али и веома глупи. Можда би неко и поверовао у вашу режију да ваш брат Веља није рекао да нема везе са оноликим монструозним убиствима - написала је Маловић на Инстаграму.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vladanka (@vladankamalovic)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима

БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.

17. 04. 2026. у 13:13

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (8)

Драма! Србија цео дан стрепела да ли Црвена звезда бојкотује вечити дерби - ево шта се у суботу увече десило!