ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић вратио је Скупштини Србије Закон о водама на поновно одлучивање.
Opravdan postupak predsednika Vučića!
Svaki zakon mora se detaljno ispitati i uskladiti, a predsednik je ovim pokazao da je veoma odgovoran!
Drugacija reakcija se nije moga ni ocekivati za nesto sto nije po Ustavu zemlje.
Svi zakoni moraju biti dobro uskladjeni!
Svi koji su doneli ovaj zakon treba da završi na Ustavnom sudu, i da odgovaraju za svoje postupke.
Повезане вести
ПАЛМА: Иза медијске хајке и спиновања лажи шефа мафије, убица и кољача Вељка Беливука стоје медији под контролом Драгана Ђиласа
ПРЕДСЕДНИК Јединствене Србије Драган Марковић Палма изјавио је данас да се иза медијске хајке и спиновања лажи шефа мафије Вељка Беливука стоје медији под контролом Драгана Ђиласа.
23. 07. 2021. у 09:25
ХОЋЕ ДА СРУШЕ ВУЧИЋА - Мали: Њихова жеља је да се врате на власт али не путем избора
МИНИСТАР Мали данас у емисији говорио је о постигнутим резултатима у протеклом периоду, о новим инвестицијама, као и о спровођењу Трећег пакета подршке привреди и грађанима.
23. 07. 2021. у 09:01
ШАПИЋ ПОРУЧИО: "Криминалац покушава да оптужи Вучића да је са њим сарађивао!"
АЛЕКСАНДАР Шапић, потпредседник Главног одбора Српске напредне странке, реаговао је на текст који је објавио Крик, а тиче се сведочења Вељка Беливука.
22. 07. 2021. у 22:26
МИНИСТАРКА ПРАВДЕ МАЈА ПОПОВИЋ: Председник Вучић објавио рат мафији - Министарство правде ће дати максимални допринос
МИНИСТАРКА правде у Влади Републике Србије Маја Поповић огласила се данас поводом текста који је објављен у "Крику", а тиче се сведочења Вељка Беливука.
22. 07. 2021. у 21:23
НЕЛА КУБУРОВИЋ: Председник Вучић има довољно снаге и упорности да све нападе издржи - и оне најбруталније, какав је овај данас!
НЕЛА Кубуровић, члан Председниства СНС, реаговала је на текст који је објавио "Крик", а тиче се сведочења Вељка Беливука.
22. 07. 2021. у 21:13
Најновије из рубрике
КРВАВЕ РУКЕ РЕКТОРА ЂОКИЋА: Након трагичне смрти студенткиње отишао на прославу - Да ли ће се икада огласити поводом ове трагедије?
МЛАДА девојка, студенткиња Универзитета у Београду, трагично је погинула 26. марта, због немара блокадера. Ситуацију погоршава то што се ректор Владан Ђокић још увек није огласио о овом трагичном догађају.
28. 03. 2026. у 08:23
ТАЧНО У 10 ЧАСОВА: Председник Вучић обилази градилиште у оквиру пројекта Експо
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обићи ће данас градилиште у оквиру Експо пројекта.
28. 03. 2026. у 07:40
ДОК БЛОКАДЕРИ РУШЕ СРБИЈУ, ВУЧИЋ ЈЕ ГРАДИ У СВЕТУ: Дипломатска офанзива без преседана
ДОК једни уличним перформансима покушавају да изазову хаос, председник Србије Александар Вучић води најважније дипломатске битке за интересе земље и њених грађана.
28. 03. 2026. у 07:29
КО ЈЕ КРИВ ЗА МИЛИЧИНУ СМРТ? Немар блокадера довео до трагедије
СТУДЕНТ историје уметности, Милица Ж. (25) из Шапца преминула је након што је у четвртак, око 22.40 искочила кроз прозор са петог спрата Филозофског факултета у Београду. Екипа Хитне помоћи, која је брзо стигла на плато испред ове високошколске установе, где је девојка пала, могла је само да констатује њену смрт, изазвану, по првим резултатима обдукције, вишеструким преломима.
28. 03. 2026. у 07:18
КУРТИЈЕВ ЛОШ МАНЕВАР ДА ПОЈАЧА СТРАХ МЕЂУ СРБИМА: Анализа "Новости" - Шта је позадина захтева председника тзв. Косова Макрону
УПОЗОРЕЊЕ председника Србије Александра Вучића да би премијер привремених приштинских институција Аљбин Курти, који је јуче отпутовао у "званичну" посету Француској, од првог човека те државе Емануела Макрона могао да затражи подршку за повлачење НАТО из Копнене зоне безбедности на северу КиМ, указује на настојање да се, кроз политичке иницијативе, преиспита и потенцијално измени постојећи безбедносни поредак успостављен међународним споразумима.
28. 03. 2026. у 06:45
Коментари (6)