ВУЛИН: Важно је да се сазна ко је покушао да убије Вучића у Сребреници
МИНИСТАР унутрашњих послова Србије Александар Вулин тражио је од министра безбедности у Савету министара БиХ Селима Цикотића информацију о томе докле је стигла истрага о покушају убиства Александра Вучића у Сребреници 2015. године, који је тада био премијер Србије.

Фото: Танјуг
- Тражио сам да ме упозна докле је стигла истрага о покушају убиства Вучића, да видимо шта заједно можемо да урадимо да дођемо до истине - рекао је Вулин новинарима након разговора са Цикотићем у Зворнику, преносе Независне новине.
Српски министар је нагласио да је у вези са покушајем овог убиства битна само истина, да се утврди ко је покушао да убије Вучића и када ће тај неко одговарати и да је то потребно и једној и другој земљи.
Цикотић је рекао да је, не улазећи у све спекулације које су везане за тај случај, препустио простор директору Агенција за истраге и заштиту која једина има конкретну улогу у тој истрази, као и да је случај актван, да га води Тужилаштво БиХ и да о том питању сарађују агенције које су за то надлежне.
Препоручујемо

ВАЖНИ ДАНИ ЗА СРБИЈУ: Вучић сутра и прекосутра у Скопљу са Заевом и Рамом
27. 07. 2021. у 16:10

МИНИСТАР ВУЛИН: Док Вучић води Србију, Српска ће увек имати нашу подршку и помоћ
27. 07. 2021. у 13:42

ВУЧИЋ УГОСТИО МЛАДЕ СПОРТИСТЕ: Драга децо, Србија је ваша отаџбина (ВИДЕО)
27. 07. 2021. у 12:06 >> 12:21

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (4)