ВИОЛИНО ЛИЦЕМЕРЈЕ: Док на КиМ нападају Србе известилац ЕП се бави еколошким проблемима у Београду
ЛИЦЕМЕРЈЕ западних званичника, када је реч о политици и односу према Србији, показала је и немачка политичарка Виола фон Крамон, која иначе одржава јаке везе са делом српске опозиције.
Фото принтскрин Н1 тв
Уместо да као известилац Европског парламента за Косово осуди то што је само од почетка године било више од 90 напада на Србе, њихову имовину и светиње СПЦ у покрајини, она се бави - еколошким проблемима у Србији.
Посланица Зелених у ЕП, која је у посети Београду, најпре је обишла депонију у Винчи, баш у дану када су у Новом Брду Албанци претукли српског младића, и критиковала српске власти због пожара, а затим се фотографисала и у Београду на води.
То је изазвало бурне реакције на друштвеним мрежама, где су се могли чути коментари да менторка покрета "Не давимо Београд" и Небојше Зеленовића, а уз то и лобисткиња за независност Косова, обилази најлепши део Београда, иако "њени пулени против овог пројекта годинама воде хајку".
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)