ГРЕНЕЛ ПОДРЖАО ВУЧИЋА: Светским лидерима је доста лицемерја Твитера
Ричард Гренел, амерички дипломата и бивши изасланик некадашњег председника САД Доналда Трампа за дијалог Београда и Приштине подржао је став председника Србије Александра Вучића о Твитеру.

Фото: Инстаграм
- Лицемерје Твитера у пуном "сјају" - и светским лидерима је доста. Твитер губи утицај - написао је Ричард Гренел и таговао председника Србије Александра Вучића.
Подсећамо, председник Србије Александар Вучић рекао је, поводом одлуке Твитера да поједине српске медије означи као оне који сарађују са Владом, да једва чека да му искључе налог и да буде још један Трамп у свету.
- Једва чекам да ми искључе налог да будем још један Трамп у свету, да се покаже како је добро да талибански портпароли имају слободан приступ тој слободарској мрежи, за коју би неки рекли послушничкој мрежи. Ја да будем послушник таквима нећу - поручио је Вучић, који обилази Златиборски округ.

ШОЈГУ УПОЗОРАВА: Тај потез би могао довести до трећег светског рата
СЕКРЕТАР Савета безбедности Русије Сергеј Шојгу упозорио је да би увођење мировњака на историјске територије Русије могло довести до трећег светског рата.
24. 04. 2025. у 19:46

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

УСТАШЛУК НА ДЕЛУ И Хрватски кардинал велича Томпсона - тотално лудило у Хрватској
КОЛИКО је Хрватска огризла у мржњи према Србима говори чињеница да је чак и тамошњи кардинал говорио о концерту Топсона познатог по песмама које величају клање Срба.
24. 04. 2025. у 17:01
Коментари (17)