ИМАМ СЛИКЕ И СА ЈЕРЕМИЋЕМ, ЂИНЂИЋЕМ И ЂИЛАСОМ: Министар Вулин одговорио на нападе - могу да будем критикован, знао сам са ким се сликам
МИНИСТАР унутрашњих послова Александар Вулин рекао је данас да се фотографисао и са Јеремићем, Ђинђићем и Ђиласом, додавши да и за те слике може да буде критикован, пошто је знао са киме се слика.
Фото: МУП
- Фотографија мене и мени непознатог човека настала је на концерту Рибље Чорбе у понедељак. Сада ћу проверити ко је у питању и објавићу све што сазнам. Ђиласови медији су могли да објаве још десетак фотографија различитих људи који су ми прилазили и фотографисали се. Било је ту и наших сународника из Хрватске, Републике Српске, Београђана и Београђанки. Концерт је био одличан, а ја не дозвољавам обезбеђењу да склања људе од мене. Свако може да ми приђе, поразговара, па и да се фотографише. За разлику од Ђиласа, на мојим партијским скуповима у првом реду крај мене не седе осуђени нарко-дилери, нисам Мариника да размењујем поруке са осуђеним нарко-дилерима од којих тражим да исељавају новинаре из Панчева, нисам као Ђилас у најближим односима са нарко-дилерима осуђеним за поседовање више килограма кокаина, нису моји прваци странке везивали свог кума и тукли га, јер није поделио паре од мита - рекао је министар.
Он је поручио свим грађанима Србије да ће, као и до сада, моћи да га сретну и на улици, на концерту, у продавници, на утакмици, у кафани, у библиотеци, у ресторану, у шуми, на планини, на реци, и позвао је све грађане да увек приђу, разговарају са њим и , фотографишу се.
- Ја вас нећу легитимисати, ја сам јавна личност и мој посао је да разговарам и допустим људима да ми прилазе. Иначе, имам ја фотографије и са Вуком Јеремићем, Ђинђићем, Ђиласом и за те фотографије и могу да будем критикован, знао сам са ким се сликам, ту оправдања немам - одговорио је министар унутрашњих послова и председник Покрета социјалиста Александар Вулин поводом фотографије коју је објавила Нова С без објашњења како је и где настала фотографија.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)