ПРЕМИЈЕРКА БРНАБИЋ: Наставља се брутална легитимизација напада на породицу Александра Вучића
ПРЕМИЈЕРКА Србије Ана Брнабић се огласила на Твитеру поводом најновијих напада на породицу председника Александра Вучића. Она је нагласила
Фото Танјуг
Она је написала да је данас почела нова фаза борбе против председника и на потпуно нови вид напада.
- Занимљивост: након серије монструознисти које су (поново) прошле без било какве осуде опозиције и њихових медија (додуше одређени су и њих позлатили), данас изгледа улазимо у следећу фазу борбе против Александра Вучића и видимо потпуно другачији вид напада:
- Сада су једнако страшне увреде на рачун његове породице подмукло увили у обланду и кренули са пажљиво осмишљеном перфидном кампањом у којој Вучић "не може да се похвали члановима своје уже породице, па се мора ослонити на жену".
- У сваком случају, наставља се брутална и опасна легитимизација напада на породицу Аалександра Вучића као вид политичке (и људске) борбе против њега. На крају, само констатација - жао ми је што су ово направили од дневног листа Данас. Онакав какав је некада био, данас би Србији био најпотребнији - написала је премијерка Брнабић на крају.
Препоручујемо
ЗГРОЖЕН САМ ГОВОРОМ МРЖЊЕ: Никола Дашић најоштрије осудио вређање Вучићеве деце
27. 08. 2021. у 20:48
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (7)