АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ О СУСРЕТУ СА ШМИТОМ: Ускоро разговор, важно је да није слушао бесмислене захтеве

Татјана Марковић

01. 09. 2021. у 17:07

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић данас се на Бледу, после састанка са председником Словеније Борутом Пахором, обратио јавности.

АЛЕКСАНДАР ВУЧИЋ О СУСРЕТУ СА ШМИТОМ: Ускоро разговор, важно је да није слушао бесмислене захтеве

Фото Аваз

На питање о разговору са лажним високим представником Шмитом, председник каже да га је данас срео, да су се поздравили и кратко разменили мишљења. Додао је да би требало да се сретну, али да тачан датум не зна.

- Разговараћемо ускоро. За нас је важно и добро је да Шмит није послушао бесмислене захтеве. Неки људи не могу да разумеју колико је то неодговорно и опасно. Видећемо какви ће закључци бити по том питању - рекао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (13)

ЈОВАНА ЈОКСИМОВИЋ У ЧУДУ: Шешељ објаснио шта му фали, а у студију прави хаос (ВИДЕО)