"ОТВОРЕНИ БАЛКАН" ИМА БУДУЋНОСТ: Председник Вучић објавио снимак о сарадњи Србије са регионом (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић данас је био гост Бледског форума у Словенији након чега је на свом Инстаграм профилу објавио снимак у којем говори о односима Србије са регионом и “Отвореном Балкану”.

Фото: Танјуг
- За напредак су потребни мир, стабилност, отворене границе и поглед у будућност. Да ли "Отворени Балкан“ има будућност - сигуран сам да има. Не можете зауставити народе који желе несметано да сарађују, који се боре за све принципе на којима почива ЕУ, као што је слободно кретање роба, услуга, капитала и људи - написао је председник Вучић на Инстаграму.

КРЕМЉ ОБЈАВИО УСЛОВЕ ЗА САСТАНАК ПУТИНА И ЗЕЛЕНСКОГ: Прво мора ово да се догоди!
СУСРЕТ украјинског председника Владимира Зеленског и председника Русије Владимира Путина је могућ уколико делегације Украјине и Русије постигну одређене договоре, изјавио је портпарол руског председника Дмитриј Песков у обраћању новинарима.
17. 05. 2025. у 11:48

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

ОСВОЈИЛА ЕВРОСОНГ: Ко је Српкиња из Кладова Теодора Шпирић
ТЕОДОРА Шпирић је заправо веома искусна евровизијска такмичарка.
18. 05. 2025. у 09:01
Коментари (17)