ЂИЛАС ПЛАНИРА СИЛОМ И КРАЂОМ ДО ВЛАСТИ: Схвата да никада неће легитимно добити подршку грађана Србије
ЧЛАН Главног одбора Српске напредне странке Сандра Божић реаговала је данас на најновије изјаве Драгана Ђиласа које се тичу предстојећих председничких изобора у Србији.

Фото: Пинк ТВ принтскрин
Њено саопштења преносимо у целости:
- Схватајући да никада неће легитимно добити подршку грађана Србије, осведочени лопов планира у свом маниру силом и крађом до власти!
И то отворено признаје!
Сад нису више важни ни изборни услови, ни дијалог, ни посредници јер калкулација машинског мозга није добацила да једино што је потребно, а нема, јесте подршка грађана!
Критична маса коју најављује унапред на улицама, постоји, али искључиво и само у његовој глави.
Тајкунска жеља за наставком пљачке грађана Србије је огољена и непроцесуираном злостављачу и лопову није остало ништа друго до онога што једино зна, да песничи и кукавички гура разне тепићке да лајући около праве перформансе у његово име.
Фрустрација резултатима који се нижу и које Србија остварује на челу са Александром Вучићем појачавају већ постојеће лудило Драгана Ђиласа!
Немогуће је и свим тајкунским новцем и свим његовим медијима сакрити и умањити значај онога што је један човек за 9 година учинио за свој народ, за своју државу, за Србију!
Колико год се упирали, не могу се сакрити километри и километри путева, отворене фабрике, нова радна места, раст плата и пензија, даноноћна брига о Србији и њеним грађанима на сваком кораку!
Верујем да ти је Драгане, јако тешко да разумеш ту основну разлику, јер осим за своје интересе и рачуне са народним новцем које си сејао по свету за друге ниси марио!
Док си био господар живота и смрти и од Србије правио робовласничку касту, пљачкао је немилице, катанчио и грађане довео до руба сиромаштва није те било брига да ли постоји још нечије сутра, до само твог!
Савршено је грађанима јасно да си им потрошио године, а будућност њихове деце оставио на Маурицијусу, и то више никада неће дозволити - изјавила је Сандра Божић.
Препоручујемо

ОРЛИЋ: "На сваким изборима пораз Ђиласа је све убедљивији, из године у годину"
05. 09. 2021. у 15:19

КРЕМЉ ОБЈАВИО УСЛОВЕ ЗА САСТАНАК ПУТИНА И ЗЕЛЕНСКОГ: Прво мора ово да се догоди!
СУСРЕТ украјинског председника Владимира Зеленског и председника Русије Владимира Путина је могућ уколико делегације Украјине и Русије постигну одређене договоре, изјавио је портпарол руског председника Дмитриј Песков у обраћању новинарима.
17. 05. 2025. у 11:48

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
16. 05. 2025. у 13:39
Коментари (8)