ПЕТКОВИЋ СУТРА У БРИСЕЛУ: Наставак техничког дијалога Београда и Приштине
06. 09. 2021. у 13:28
ДИРЕКТОР Канцеларије за Косово и Метохију др Петар Петковић боравиће 7. и 8. септембра у Бриселу, где ће предводити делегацију Београда у дводневном техничком дијалогу са Приштином, под посредством Европске уније.
Повезане вести
КУРТИ ОДЛУЧИО: Цепа уговор из Беле куће
ОНО чиме прети и што ровари "испод жита" већ месецима, премијер привремених институција у Приштини Аљбин Курти од суботе, 4. септембра, почеће да ради и јавно - покренуће нову акцију лобирања за признавање лажне државе Косово, као и њеног пријема у међународне институције.
02. 09. 2021. у 08:00
Најновије из рубрике
Шпанија - 4 несреће у једној недељи и нико не протестује, нема крвавих шака
НЕДЕЉА за нама била је трагична за Шпанију.
24. 01. 2026. у 19:20
СРАМНО: Блокадери понизили настрадале на раскрсници у Новом Саду
БЛОКАДОМ раскрснице у Новом Саду на 17 минута, блокадери су, наводно у знак пијетета, показали шокантно непоштовање према жртвама пада надстрешнице.
24. 01. 2026. у 16:31
ПОТПУНО ДРУГАЧИЈА СЕДНИЦА ВЛАДЕ: Вучић сутра поставља питања министрима
СУТРА ће бити одржана тематска седница Владе Србије на којој ће бити разматрана кључна питања од стратешког значаја за Србију.
24. 01. 2026. у 16:25
ОДЈЕК ДАВОСА: Како спасити Европу?
ДАВОС је ових дана постао главна позорница драме у западном табору.
24. 01. 2026. у 15:28
НАТАША КАНДИЋ НА СТРАНИ БЛОКАДЕРА: Подржала клечање пред Пицулом и Пребиличем
ЕВРОПОСЛАНИК Владимир Пребилич, који се налази у деветочланој делегацији Европског парламента која борави у Србији, данас је стигао у Нови Сад, где се састао са активистима групе Став и Покрета слободних грађана, који су оптужени за припремање дела против уставног уређења
24. 01. 2026. у 14:05
Коментари (0)