"ТАЈ ЋЕ СНАЈПЕР НАШ ДА БУДЕ!" Погледајте како су млади Срби дочекали смену страже РОСУ (ФОТО/ВИДЕО)
21. 09. 2021. у 16:09
НА административном прелазу Јариње и даље траје блокада коју је иницирала Приштина.
Повезане вести
ТЕРОР КУРТИЈЕВЕ „ПРАВДЕ“ И ФИНАЛНИ УДАР НА СЕВЕР: Дан за даном траје тихо етничко чишћење Срба, на реду општина Северна Митровица
СРБИМА на Косову и Метохији спрема се сценарио потпуног изгона, док режим Аљбина Куртија, уз прећутну сагласност дела међународне заједнице, свакодневно повлачи потезе који воде ка гашењу српског постојања у Покрајини.
26. 04. 2026. у 14:25
Најновије из рубрике
ПОСТАВЉЕН БИЛБОРД НА УЛАЗУ У ГРАЧАНИЦУ: Срби се не одричу историје упркос притисцима лажне државе (ВИДЕО)
НА ПРИЛАЗУ Грачаници општинске власти поставиле су синоћ билборд којим најављују овогодишње обележавање Видовдана.
26. 06. 2026. у 08:19
КУРТИЈУ СМЕТА И ПАТРИЈАРХ ПАВЛЕ: Нови удар на Србе на КиМ (ФОТО)
ГРАДОНАЧЕЛНИК Северне Митровице Милан Радојевић изјавио је да је тзв. косовска полиција спречила да у среду буде обновљен мурал посвећен патријарху Павлу и поред уредне и законите дозволе општине Северна Митровица.
26. 06. 2026. у 08:06
"КО СИ БРЕ ТИ?" Председник најавио тачан датум када портал креће са радом
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да ће портал "Ко си бре ти?" на који ће грађани моћи да пријаве неправилности функционера на локалном, али и републичком нивоу, почети са радом у уторак, 30. јуна.
26. 06. 2026. у 07:56
"УСКОРО ЋЕ ИЗБОРИ, БИЋЕ МНОГО ТЕШКИ..." Вучић открио резултате најновијих истраживања
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је да ће избори бити ускоро и да су резултати, према најновијим истраживањима, бољи по СНС него што су били раније.
26. 06. 2026. у 07:43
ИСТОРИЈСКИ ДАН ЗА СРБИЈУ! Отвара се деоница аутопута Адрани–Прељина!
НОВА деоница Моравског коридора, од петље Адрани код Краљева до петље Прељина код Чачка, биће свечано пуштена у саобраћај данас у 17.00 часова.
26. 06. 2026. у 01:05
Željko
21.09.2021. 16:17
Овај није нормалан. Алал му к....
Mikiboy
21.09.2021. 16:21
Cudna oprema. Idu snajperima na registarske tablice.
Soko
21.09.2021. 16:28
NATO je dobio po nosu od talibana , posle Srbije će se konačno raspasti.
Branislav
21.09.2021. 16:56
E svaka ti čast majstore,niste sami braćo....brzo smo dole,samo da vas pipnu...
Zoran
21.09.2021. 17:19
Nebi ni ovi trebali dolivati ulje na vatru!!! Bolje da i ovi odu odatle ako zatreba da imamo čist prostor!!!
Deja
21.09.2021. 17:27
Tu smo braco nasa, nista se ne brinite! Samo neka probaju nesto na silu, pa ce videti za koliko se cela Srbija digne na noge! Dosta je bilo ovog gorotesnog sikaniranja jednog malog al ispravnog naroda! Svaka cast ovom momku! Kapa dole!
Desimir
21.09.2021. 20:56
Hoce drugi Rambuje bravo Presednice
Marjanović
22.09.2021. 07:00
Mi skidamo njihove tablice već 2 meseca... Lože narod bezveze
deki
22.09.2021. 09:10
Jadni su i ovi sto koracaju i ovi sto dobacuju,ne zna se ko vise!
borko
23.09.2021. 07:22
Kažu šiptari. Policija je tu da održi red i mir. Otkad to snajperisti održavaju red i mir. Oni su bili spremni na malo crnji scenario.