ЏО БАЈДЕН НИ РЕЧ О ДИЈАЛОГУ БЕОГРАДА И ПРИШТИНЕ: Гренел - Белој кући Балкан није приоритет
21. 09. 2021. у 17:52
ИЗАСЛАНИК бившег америчког председника Доналда Трампа за дијалог Београда и Приштине Ричард Гренел изјавио је да председник Сједињених Америчких Држава Џо Бајден у излагању пред Скупштином Уједињених нација није поменуо дијалог Београда и Приштине и да његовој администрацији није приоритет сарадња са Балканом.
Повезане вести
АЛБАНСКИ СНАЈПЕРИСТИ ОКО ЈАРИЊА: Смена припадника Росу на административном прелазу (ФОТО/ВИДЕО)
НА Јарињу је у току смена припадника Росу, а међу новима који су пристигли налази се и снајпериста.
21. 09. 2021. у 13:30
ОДБИО САМ ПРЕДЛОГ НАЈМОЋНИЈИХ ЗЕМАЉА ЗАПАДА: Вучић јасно рекао после седнице - неће више бити понижења
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је рекао данас после седнице Савета безбедности о ситуацији на КиМ да је одбио предлог најмоћнијих земаља Запада за решење кризе у јужној покрајини.
21. 09. 2021. у 12:25
СРБИ НЕМАЈУ НАМЕРУ ДА ОДУСТАНУ: Колона од 15 возила специјалне полиције прошла кроз Лепосавић према Јарињу (ФОТО/ВИДЕО)
НА административном прелазу Јариње блокада и даље траје - још увек пристижу људи из правца Лепосавића и Косовске Митровице.
21. 09. 2021. у 12:18
СРПСКИ ОКЛОПЊАЦИ КРЕНУЛИ КА ЈАРИЊУ: Наша војска кренула да заштити народ (ВИДЕО)
ОКО 10 оклопних возила се упутило ка Јарињу и Лепосавићу.
20. 09. 2021. у 23:58
ШЕШЕЉ ПОБЕДИО НА СУДУ: Повучена тужба против Србије! (ВИДЕО)
ВИШИ суд у Београду констатовао је да је Фрањо Баричевић, некадашњи становник Хртковаца, повукао тужбу против државе Србије и председника Српске радикалне странке Војислава Шешеља, јер се он и његов адвокат нису појавили у судници иако су, како је саопштено, уредно обавештени на претходном рочишту када треба да дођу.
20. 09. 2021. у 15:45
Најновије из рубрике
"БЛОКИРАЊЕ НАСТАВЕ ЈЕ НЕЗАКОНИТО": Ректорат Универзитета у Новом Саду се огласио саопштењем
РЕКТОРАТ Универзитета у Новом Саду издао је саопштење у коме се истиче да је блокирање наставе незаконито.
23. 01. 2026. у 09:48
ОНИ ДОЛАЗЕ ДА ЈАВНО ПОДРЖЕ БЛОКАДЕРЕ Брнабић: "Ова мисија не представља дух Европског парламента, нити представља европске вредности"
ПАРЛАМЕНТАРНА делегација ЕУ на челу са Тонином Пицулом долази у Србију, Пицула и његови тражили су да не улазе у хол где је изложба о Јасеновцу. Председница Скупштине Србије Ана Брнабић огласила се на Твитеру где је писала управо о овој теми.
23. 01. 2026. у 09:39
ПРЉАВА ИГРА БЛОКАДЕРА И ЊИХОВИХ МЕДИЈА Криминализују, дехуманизују и бришу резултате Вучића да би Србију гурнули у хаос
У ПОСЛЕДЊИХ неколико година, а нарочито у месецима интензивирања протеста и блокада, постало је јасно да блокадерски покрет и медији који му служе као мегафон не делују стихијски, већ по прецизно разрађеној стратегији. Та стратегија почива на три чврста стуба, сва три инсталирана да угрозе једну мету - Александра Вучића.
23. 01. 2026. у 09:38
ОГЛАСИО СЕ ВУЧИЋ: Док сам жив борићу се против тога (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић огласио се јутрос на Инстаграм профилу.
23. 01. 2026. у 09:25
СРПСКЕ СУЗЕ, РАНЕ И МУКЕ ИХ НЕ ЗАНИМАЈУ: Пицула и делегација нису хтели ни да кроче у хол - заобишли изложбу у Јасеновцу
ТОНИНО Пицула и делегација ЕП, која је дошла данас у Србију, ушли су у парламент и продужили одмах у ходник, нису желели ни да кроче у Централни хол и да погледају изложбу о Јасеновцу!
23. 01. 2026. у 09:25
Коментари (0)