СТЕФАНОВИЋ: Тужно је када се Ђилас прави да не види да једино што улива храброст Србима на КиМ чврста порука председника Србије!
НАЖАЛОСТ, тужно је када се Ђилас и други лидери опозиције праве да не виде да једино што улива храброст Србима на Косову и Метохији јесте чврста порука председника Србије Александра Вучића да неће бити новог погрома над њима, рекао је Небојша Стефановић, потпредседник Владе и министар одбране.
Фото: Танјуг/Сава Радовановић
- И једино снага њихове војске јесте гарант да им нико неће упадати у куће, палити их, палити цркве и манастире, и иживљавати се, као што смо могли да видимо у много ситуација у претходних петнаестак година, пре свега кад су они били на власти.
- И уместо да подрже политику председника Вучића и буду уз свој народ на Косову и Метохији, баш онако како је он, срамота је да су данас на страни било кога другога само не би ли се дочепали фотеље - заључио је Стефановић.
БОНУС ВИДЕО - ЈА САМ УБЕЂЕН ДА ЈЕ ВУЧИЋ РАЗОЧАРАН: Орлић духовито одговорио на речи Драгана Ђиласа
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)