ТАЧНО У 11:30: Председник Вучић сутра прима акредитиве новоименованих амбасадора
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић примиће сутра акредитивна писма новоименованих амбасадора.
Д.Миловановић
Вучић ће од 11.30 часова у Палати Србија.
У питању су Аника Бен Давид из Шведска, Фарис Роуми М.С. Ал-Наими, Држава Катар и амбасадор Аустрије Данијел Емери.
Запратите Нпортал на Фејсбуку.
Препоручујемо
ЧЕСТИТАМ ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ: Вучић - Делом смо предупредили енергетску кризу
02. 10. 2021. у 21:45
ОЧИГЛЕДНА ЈЕ ПАНИКА ТАЈКУНСКИХ МЕДИЈА И ТАЈКУНА: Вучић о интервјуу Предрага Колувије
02. 10. 2021. у 21:31
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Дарко навео ШЕСТ ствари о животу у Немачкој о којима се ћути: Разбио велики мит, па открио због чега ПОЛИЦИЈА уме да дође на врата
ДАРКО Тешић, који стоји иза популарног Инстаграм профила „Балканац у Немачкој“ недавно је објавио видео који је привукао велику пажњу пратилаца, а у њему на духовит и искрен начин дели своја запажања о животу у Немачкој.
13. 11. 2025. у 18:15
Коментари (8)