ЗСО НА СТО ИЛИ НЕМА ПРЕГОВОРА: Београд одлучан да после више од 3.000 дана чекања у први план стави кључну одредбу из Бриселског споразума
05. 10. 2021. у 09:00
НАРЕДНА рунда дијалога Београда и Приштине требало би да се одржи у Бриселу до краја месеца, а наша страна види сврху седања за преговарачки сто само уколико ЕУ испуни обећање и као кључну тему наметне формирање Заједнице српских општина, на које се чека осам година.
Nema vise odstupanja, naravno to je do sad srpski narod uvek kostalo gde smo izgubili puno prepustajuci drugome, tome treba stop da bude. Zso bi trebalo prosiriti za jos dve opštine.
Sve u ovom svijetu ,segmentima društva ima početak i kraj .Nema više izmotavanja EU koja pogoduje svojemu čedu Šiptarima iako ih 5 država nije priznalo tu lažnu ,paradržavu .Ili ste sposobni sprovesti potpisani sporazum ili ćao i nikad više !
Повезане вести
ВУЧИЋ О НЕРВОЗИ КУРТИЈА: Комплимент то што је признао да сам ја његов проблем
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је да нико није могао такав комплимент да му пружи као што је то учинио премијер привремених институција у Приштини Аљбин Курти, рекавши да тзв. независно Косово има проблем са једним човеком, који има своје име и презиме, а то је Александар Вучић.
30. 09. 2021. у 13:41
ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ: Данашњи договор бољи него онај из 2011. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас да су се обе стране договориле да се РОСУ повуку са Јариња и Брњака симултано са уклањањем барикада.
30. 09. 2021. у 13:02 >> 13:18
РОСУ СЕ ПОВЛАЧИ СА СЕВЕРА КИМ: Срби уклањају барикаде - Ево какав је договор постигнут у Бриселу!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је да је постинут договор у Бриселу, а да ће се јединице Росу повући са административних прелаза.
30. 09. 2021. у 12:48
САСТАНЦИ У БРИСЕЛУ: Петковић и Беслими разговарали са Лајчаком о решењу кризе на северу КиМ
ДИРЕКТОР Канцеларије за КиМ и главни преговарач Београда у дијалогу са Приштином Петар Петковић састао се данас у Бриселу са специјалним представником ЕУ Мирославом Лајчаком.
29. 09. 2021. у 11:32
АНА БРНАБИЋ СЕ ОГЛАСИЛА ИЗ ЊУЈОРКА: Очигледно је да је Београд спреман на дијалог, а Приштина не
ПРЕМИЈЕРКА Ана Брнабић рекла је из Њујорка да је у разговорима чула да је више него очигледно да је Србија спремна на дијалог и да је очигледно да Приштина није. Питали су ме шта може да се уради – ја сам рекла дијалог, навела је премијерка.
25. 09. 2021. у 20:15
Најновије из рубрике
"ЗАДАЈМО ТАКВЕ УДАРЦЕ ДА СРБИ ПРАКТИЧНО НЕСТАНУ" Пленковић каже да ХДЗ према мањинама води исту политику као и Туђман
ПРЕДСЕДНИК ХДЗ-а Андреј Пленковић рекао је да та партија према националним мањинама води исту политику као и Фрањо Туђман.
24. 01. 2026. у 21:51
ПЛАН БЛОКАДЕРА У 10 ТАЧАКА: Амбасадор у Приштини, нема пара, разлаз са Путином...
БЛОКАДЕР Наим Лео Бешири обелоднио је на друштвеној мрежи Икс политички план блокадера у 10 тачака, који би се, како је он навео, реализовао преко странке Само Европа Србију спасава (СЕСС).
24. 01. 2026. у 21:30
ЕВРОПСКИ ПАРЛАМЕНТ ИЛИ ЦИРКУС? Институт „Српски Мост“: „Самосастављени“ посматрачи не долазе по чињенице, већ по потврду наратива
Институт „Српски Мост“ са седиштем у Малмеу оцењује да посете које се формално називају „фацт-финдинг“ све чешће личе на политичке мисије са унапред формираним закључцима у којима се у Србију долази са унапред „уписаним минусом“, а на терену се затим траже реченице и слике које треба да потврде већ сложену причу.
24. 01. 2026. у 20:39
СУТРА У 7.55 ЧАСОВА: Председник Вучић гост емисије "Јутро" на ТВ Прва
ЕКСКЛУЗИВНО из палате Србије, у специјалном издању "Јутра" са Маријом Стаменић у 7.55 часова на Прва ТВ, биће гост председник Србије Александар Вучић.
24. 01. 2026. у 19:51
Шпанија - 4 несреће у једној недељи и нико не протестује, нема крвавих шака
НЕДЕЉА за нама била је трагична за Шпанију.
24. 01. 2026. у 19:20
Коментари (3)