ТОДОСИЈЕВИЋ НИЈЕ ДОБИО ПОЗИВ ЗА ЗАТВОР: Албанци га обавештавају преко медија
ИАКО је према писању албанских медија на Косову и Метохији Иван Тодосијевић, председник Привременог органа општине Звечан и некадашњи министар администрације локалне самоуправе, требало данас да се одазове у Притворни центар у Северној Митровици, због издржавања двогодишње казне затвора коју му је због „вербалног деликта” изрекао Општински суд у Приштини, према речима адвоката Небојше Влајића, Тодосијевићу није ни уручен позив!

Фото Архива
- Тодосијевићу није уручен позив да се јави у Притворни центар, већ су нас о томе обавештавали путем албанских медија, који су својевремено и објавили казну, пре него што смо је ми добили - казао је за Новости адвокат Влајић, који додаје да неће ништа коментарисати док не стигне позив.
- Касније ћемо видети шта ћемо да радимо, а до тада немам коментара - казао је адвокат Небојша Влајић, Тодосијевићев заступник.
Иначе, Општински суд у Приштини изрекао је казну Ивану Тодосијевићу на две године затвора због његове изјаве о Рачку, односно да је “повод за бомбардовање тадашње СРЈ био измишљени масакр у Рачку”.
БОНУС ВИДЕО:
ROSU ODLAZI SA JARINJA: Prvo vozilo krenulo sa administrativnog prelaza
Препоручујемо

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)