НАПАДНУТ ГРАДОНАЧЕЛНИК СУБОТИЦЕ: Мушкарац упао у Градску кућу, вређао Бакића на националној основи
ЗБОГ сумње да је извршио кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости ухапшен је Т. Б. (61) из Суботице.

Фото Ј. Л.
- Он се сумњичи да је данас око 14 часова дошао до улаза у Градску кућу у Суботици и пошто га портир није пустио да уђе у службене просторије градоначелника Стевана Бакића, упутио је увреде на рачун градоначелника на националној основи - кажу у суботичкој полицији.
По налогу Вишег јавног тужиоца њему је одређен притвор од 48 сати.

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (2)