ЧУВАЈМО МЕНТАЛНО ЗДРАВЉЕ: Фестивал о значају превенције и заштите - едукација уз забаву и дружење

С. Б. М.

07. 10. 2021. у 21:00

ПОКРЕТ за ментално здравље позива све грађане да посете Београдски фестивал менталног здравља, који ће се одржати у суботу, од 14 до 20 сати на Дорћолу у Добрачиној 55.

ЧУВАЈМО МЕНТАЛНО ЗДРАВЉЕ: Фестивал о значају превенције и заштите - едукација уз забаву и дружење

Фото Depositphotos

Фестивал се реализује поводом 10. октобра, Светског дана менталног здравља. Покрет за ментално здравље у сарадњи са Институтом за ментално здравље и Градским заводом за јавно здравље спроводи кампању „Може да се деси свакоме“.

Циљ је подизање свести о значају превенције и заштите менталног здравља и борбе против стигматизације особа са менталним сметњама. Посетиоце очекује разноврстан програм како за едукацију тако и за забаву и дружење.

                            ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (0)

ДАРКО БАЈИЋ СЕ ВРАЋА ПОЗОРИШТУ: Представа „Рејтинг тајм“ у продукцији Фондације Mozzart