БИО ЈЕ ПРАВИ ПРАВЦАТИ РАТ! "Новости" са Србима у Звечану, свуда се виде трагови експлозија и чауре (ФОТО)

Д. Зечевић

13. 10. 2021. у 12:57

- УПАЛИ су око пола девет, дошли су до магацина у Житковцу, у општини Звечан. Покупили су одатле опрему и документа, а када су кренули да се повлаче, народ је почео да се скупља. Народ се окупио на путу код моста на Ибру у Звечану. Онда су специјалци изашли из возила и кренули да гађају народ шок-бомбама.

БИО ЈЕ ПРАВИ ПРАВЦАТИ РАТ! Новости са Србима у Звечану, свуда се виде трагови експлозија и чауре (ФОТО)

Фото: Д. Зечевић

Тако за "Новости" прича један мештанин Звечана који је јутрос присуствовао и на својој кожи осетио дивљање специјалних јединица полиције лажне државе Косово.

- Нас је ту било пар стотина. Тридесетак припадника РОСУ је чувало одступницу, и када је главна екипа почела да се повлачи, пуцали су бојевом муницијом. И код крста у Рударама су гађали бојевом муницијом. Био је прави правцати рат - рекао је он, и показао на чауре које се виде свуда по путу.

Каже нам и да су људи огорчени, да РОСУ упада на север кад год пожели и малтретира народ.

- Стално изазивају немир овде, застрашују људе, поготово после Јариња - рекао је он.

Возила КФОР-а се тренутно налазе у граду, а репортер "Новости" примећује да су били и на административном прелазу Мердаре, што се не дешава често.

ЗАПРАТИТЕ НПОРТАЛ НА ФЕЈСБУКУ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)

ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.

12. 05. 2026. у 14:48

НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ! Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији

ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.

11. 05. 2026. у 19:09

Коментари (8)

ХАОС! НАОРУЖАНИ НАВИЈАЧИ ПОВРЕДИЛИ И СРПСКУ ПОЛИЦИЈУ! Хулигани изазвали тучу, полицајци повређени заводећи ред, много ухапшених!