ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић разговарао је са министром унутрашњих послова Александром Вулином и државном секретарком Министарства правде Бојаном Шћепановић.
Pravna pitanja se moraju resavati usaglasenim pristupom suverenih entiteta.Ovde je taj odnos uravnotezen i sa bosanskom stranom postoji saradnja
Sve sto vodi ka unapredjenju saradnje sa drugim drzavama,treba podrzati
Za nas je prekogranicna saradnja od ite kako velikog znacaja
Saradnju sa BIH jacati na svim poljima i u svakom pogledu
Vučić svakodnevno ima veoma važne sastnke na kojima se zalaže za napredak i jačanje Srbije
Повезане вести

БОРИЛИ СМО СЕ ДА САЧУВАМО ЛУЧУ СРПСКЕ ДРЖАВЕ: Председник Вучић након обраћања народа са КиМ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је да је чуо шта је народ са Косова и Метохије имао да му поручи.
13. 10. 2021. у 16:30

ЗАУЗДАЈТЕ ИХ, ИЛИ ЋЕМО МИ! Вучић открио шта је поручио Лајчаку
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић налази се у касарни у Рашкој,где се састаје са војним врхом и Србима са Косова и Метохије, поводом упада специјалаца лажне државе Косово на север покрајине и пуцњаве по нашем народу.
13. 10. 2021. у 16:30

ГОРАН РАКИЋ ТРАЖИ КАМЕРЕ НА САСТАНКУ: Хоће да цела Србија чује шта се дешава на Косову и Метохији
ПРЕДСЕДНИК Српске листе Горан Ракић тражи да се састанак са председником Србије Александром Вучићем и државним врхом Србије у Рашки преноси уживо.
13. 10. 2021. у 15:22

ВУЧИЋ ХИТНО КОНТАКТИРАО СА ЛАЈЧАКОМ: Рекао сам му шта мислим и завршио разговор!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић дао је изјаву за ТВ Прва у Рашки пре састанка са представницима Срба на северу КиМ.
13. 10. 2021. у 15:19

ВУЧИЋ НА САСТАНКУ СА СРБИМА СА КиМ: Нећемо дозволити Олује, Бљесак, погром из 2004! Штитићемо наш народ
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић стигао је у касарну у Рашкој, где обилази јединице Војске Србије и Жандармерије
13. 10. 2021. у 14:43 >> 15:38
Најновије из рубрике

СВЕ ЗА ПАРЕ: Шолак блокадама уништава српску економију и туризам, а Хрватску промовише
ТАЈКУН Драган Шолак, мастермајд обојене револуције у Србији, власник медијских тровачница које хушкају згубидане да тероришу поштену Србију, за паре промовише Хрватску, док истовремено блокадама уништава српску економију и туризам.
27. 07. 2025. у 00:09

БЛОКАДЕРСКА ТУГА ПРЕГОЛЕМА: Наташа Кандић јадикује да се до неба чује (ФОТО)
НАТАША Кандић, ментор свих антисрпских идеолога, закукала је да се блокаде руше као кула од карата.
26. 07. 2025. у 22:28

ПЕТКОВИЋ: Напад на Ђурића директна последица вишемесечне кампање мржње блокадера и њихових тровачких медија
ПУНУ подршку Марку Ђурићу дао је и директор канцеларије за Косово и Метохију Петар Петковић.
26. 07. 2025. у 22:03

У РУМИ ЋЕ ДА СВИРАЈУ КРАЈ? Вучић: Можда се уморе од обиласа фабрека које сам тамп направио
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, реаговао је на најаву скупа блокадера згубидана у Руми.
26. 07. 2025. у 21:23

СРПСКА ЛИСТА ОСУДИЛА НАПАДЕ НА МАРКА ЂУРИЋА: Сведоци смо да исти ти који величају Куртија настављају прогон Марка и његове породице
ПРЕДСТАВНИЦИ Српске листе огласили су се повом напада на министра спољних послова Марка Ђурића.
26. 07. 2025. у 20:56
Коментари (6)