НОВА ПРОВОКАЦИЈА АЛБАНАЦА: Поново каменована кућа Српкиње у Пећи, поломили јој све прозоре!
КУЋА Румене Љубић, која је уз породицу свештеника, једина Српскиња у Пећи каменована је поново, други пут у протекла 24 часа.
Фото: Радио Гораждевац
Према речима Милоша Димитријевића, председника Привременог органа општине Пећ, на кући су поломљени преостали читави прозори а штету ће јој осим Привременог органа надоканадити и Канцеларија за Косово и Метохију.
Осим председника Привременог органа ову професорку у пензији која не жели да напусти своју кућу упркос усамљености обилази и свештеник који са породицом живи у цркви у центру града.
Препоручујемо
БИВША ПОРТПАРОЛКА ЗЕЛЕНСКОГ: Он највероватније користи дрогу, све што каже је лаж (ВИДЕО)
ВЛАДИМИР Зеленски највероватније користи дрогу, све што говори је манипулација или лаж и представља највећу препреку миру и опстанку Украјине, изјавила је Јулија Мендел, бивши прес-секретар украјинског председника.
12. 05. 2026. у 14:48
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (2)