ВУЧИЋ СА МУЗИЧАРИМА: Поносан сам, нека живи пријатељство Срба и Мађара! (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић и председник Владе Мађарске Виктор Орбан присуствовали су данас церемонији обележавања почетка радова на реконструкцији и модернизацији железничке пруге Суботица – Хоргош - државна граница са Мађарском.

Фото: Инстаграм/buducnostsrbijeav
Након церемоније председник Вучић фотографисао се са музичарима.
- Виктора нисам сликао, а ја не само да се не стидим већ се поносим и српским и мађарским музичарима, а и обостраним гостопримством. Нека живи пријатељство Срба и Мађара - поручио је председник Србије.
БОНУС ВИДЕО - ВУЧИЋА И ОРБАНА ДОЧЕКАЛО ВИШЕ ОД 5.000 ЉУДИ НА ХОРГОШУ
Препоручујемо

ВУЧИЋ СУТРА У АЛЕКСИНЦУ: Председник на отварању фабрике Магна Сеатинг
18. 10. 2021. у 15:12

ВУЧИЋ СА ЏОНИЈЕМ ДЕПОМ И БИКОВИЋЕМ: Председник се сутра састаје са глумачким звездама
18. 10. 2021. у 12:53

ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА МОСКВУ: Кина обуставила увоз руске нафте након санкција САД-а
КИНЕСКИ државне нафтне компаније обуставиле су куповину руске нафте која се превози морем након што су Сједињене Америчке Државе увеле санкције "Росњефту" и "Лукоилу", рекли су трговински извори.
23. 10. 2025. у 16:45

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (11)