С ПРУГЕ НА БУРЕК: Виктор Орбан није одолео чувеној суботичкој пекари
ПОСЛЕ званичне церемоније у Хоргошу, где је пре два дана заједно са председником Србије Александром Вучићем симболично означио почетак изградње пруге Суботица - Сегедин, а потом и пријема, мађарски премијер Виктор Орбан изразио је жељу да поједе - бурек.
Фото Фејсбук
Овај српски специјалитет пробао је у једној пекари у центру Суботице, чувеној управо по буреку.
Друштво су му правили Иштван Пастор, Имре Керн, Хајналка Богнар Пастор и други мађарски политичари и привредници, па су морали да споје два стола.
Орбан се фотографисао са радницама у пекари, али и са пролазницима у центру Суботице, а прилазили су да га поздраве и Срби и Мађари.
Препоручујемо
ЧЕКАО РЕЗУЛТАТЕ: Марко Ђурић у Вашингтону наздравио победи Српске листе
19. 10. 2021. у 14:44
ШПИЈУНКА, КАД ДЕЦА ПИТАЈУ: Вања Удовичић разговарао са децом из дијаспоре
18. 10. 2021. у 12:00
ШПИЈУНКА, ПОГЛЕД ИЗА СЦЕНЕ: Шан Меклауд, амбасадорка Велике Британије
08. 10. 2021. у 12:00
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (1)