ШЕРПЕ НА ДАР: Горан Весић одлучио да посуђем обрадује сараднице из кабинета
ЗАМЕНИК градоначелника Београда Горан Весић свратио је у уторак, после обиласка приградске општине Сурчин, у једну продавницу посуђа.
Фото Инстаграм
Одлучио је да обрадује сараднице из свог кабинета и свакој је купио шерпу, лонче или џезву домаћег произвођача.
- Свратио сам у радњу која је власништво Драганчета Ђорђевића и купио поклоне за девојке из мог кабинета. Сигуран сам да ће да се обрадују! - написао је Весић, уз емотикон осмеха са сузама који показују да реквизити за кување можда и нису баш најбољи избор поклона за његове сараднице.
Препоручујемо
УСПЕШНА ДЕЦА: Жика Гојковић поносан на спортске успехе својих наследника
02. 11. 2021. у 14:44
"ИЗБЕГАО" СРПСКЕ ДАМЕ: Алексис Ципрас је у Атини разговарао само са Дачићем
30. 10. 2021. у 14:44
НЕОБИЧАН ШЕТАЧ: Зорана Михајловић снимила пернатог госта код Палате “Србија”
29. 10. 2021. у 14:44
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)