ДИВНО ВЕЧЕ У РЕСТОРАНУ: Вучић и Брнабић представили српска вина Рами и Кривокапићу (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић заједно са премијером Црне Горе Здравком Кривокапићем и Албаније Еди Рамом обишао је вечерас Кулу Београд, а потом су заједно са премијерком Аном Брнабић отишли на вечеру.
Фото: Инстаграм
- Дивно вече у ресторану @салон_1905 са пријатељима из региона @едирамаал @здравкокривокапиццг и Никола Димитров. Ана Брнабић и ја представили смо нашим гостима одлична српска вина, а смели смо да их упоредимо и са веома добрим француским винима. Наше пријатељство је пријатељство за будућност целог региона - написао је Вучић на Инстаграму.
Препоручујемо
ЕДИ РАМА СТИГАО У БЕОГРАД: Премијер Албаније сутра разговара са председником Вучићем
03. 11. 2021. у 18:39
ПОНОСАН НА НАШУ СРБИЈУ: Вучић објавио сјајан снимак на инстаграму (ВИДЕО)
03. 11. 2021. у 16:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (29)